MMA PLUFCTrener Donalda Cerrone przed walką z Conorem McGregorem: Musimy uważać na jedną rzecz…

Trener Donalda Cerrone przed walką z Conorem McGregorem: Musimy uważać na jedną rzecz…

Foto: mmamania.com

Donald Cerrone (36-13, 1 N/C) rok 2020 rozpocznie z pompą, gdyż już 18 stycznia w Las Vegas skrzyżuje rękawice z mega gwiazdą światowego MMA i byłym podwójnym mistrzem UFC Conorem McGregorem (21-4). Jednak zdaniem jego trenera, “Kowboj” nie ma wielu powodów do obaw przed tą rywalizacją.

Jafari Vanier, który odpowiada za przygotowanie zapaśnicze “Kowboja” przyznał, że to Irlandczyk ma więcej powodów do obaw przed nadchodzącą rywalizacją, a to dlatego, że Cerrone jest zawodnikiem wszechstronnym i może kończyć swoich rywali przed czasem, jak i po decyzjach sędziowskich.

Jak to natomiast wygląda w przypadku McGregora wg Vaniera?

“Musimy martwić się tylko o jego lewą rękę i pierwszą rundę, kiedy wychodzi naładowany emocjami i ma najwięcej siły. Ale nigdy tak naprawdę nie widzieliście, ile paliwa ma “Kowboj”. Po pierwszej rundzie, po półtorej rundy Conor znika.

W swojej lewej ręce nie ma już tej broni z początku walki, jego praca nóg słabnie, ręce zaczyna mieć ciężkie. To są rzeczy, które możecie zweryfikować sami oglądając jego walki. To nie jest żadna tajemnica, że z Conorem tak się dzieje.”

A Wy jak sądzicie, czy Donald Cerrone pokona Conora McGregora w walce, która odbędzie się już za dwa tygodnie?