MMA PLDon KasjoTrener Don Kasjo pewny wygranej na FAME MMA 10: W tej walce decydowało będzie…

Trener Don Kasjo pewny wygranej na FAME MMA 10: W tej walce decydowało będzie…

Do walki Don Kasjo vs. Norman Parke, która będzie zwieńczeniem gali FAME MMA 10 już tylko kilka dni. Swoje zdanie o tej walce wyraził trener Don Kasjo – Marek Chrobak. “Jestem pewny wyniku tej walki” – powiedział trener Życińskiego.

Gala FAME MMA 10 odbędzie się już w tą sobotę. Atmosfera dookoła walki wieczoru tego wydarzenia, z dnia na dzień rośnie. Debiutujący w FAME MMA – Norman Parke jest bezwzględnym faworytem bukachmerów. Irlandczyk z północy wyjdzie w sobotni wieczór do klatki z jedną z największym gwiazd federacji – Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim. Zdania fanów, który zawodnik wygra są podzielone. Były mistrz KSW wraca do sportu po porażce z rąk Mateusza Gamrota, natomiast Życiński jest aktualnie na fali czterech zwycięstw z rzędu. Danie główne sobotniej gali – odbędzie się na zasadach bokserskich, na dystansie 5×3 minuty. Zwycięzca tego starcia otrzyma kilogramową sztabkę złota.

“Jestem pewny wyniku walki”

Marek Chrobak – czyli główny trener Don Kasjo wypowiedział się na temat sobotniej konfrontacji swojego podopiecznego. Szkoleniowiec Życińskiego jest pewny zwycięstwa zawodnika.

Powiem tak nie jestem prorokiem, nie zakładamy nokautu, aczkolwiek jestem pewny, bo pracuje z Kasjuszem od początku, znam tego chłopaka… pracuje na sport testerze, wiem jaką ma wydolność na dzień dzisiejszy. Ze spokojem patrzę na tą walkę. Nie obawiam się przegranej ze strony Kasjusza powiedział trener Kasjusza.

Zasady bokserskie, wszystko tak jak należy. Według mnie w tej walce decydowało będzie serce, a sam wiesz jakie Kasjusz ma serce do walki. Teraz ma ogromną motywację, bo cały świat patrzy na to co się wydarzy – dodał szkoleniowiec Życińskiego.

Przepracowaliśmy dobrze okres przygotowawczy, sparingowy. Zostały nam luźniutkie treningi, w sobotę wychodzi i robi robotę. Jestem pewny wyniku walki – podsumował Chrobak.

Pełna rozpiska gali FAME MMA 10

Walka wieczoru:
Norman „Stormin” Parke vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – walka w formule bokserskiej


Marcin Dubiel vs. Cezary Nykiel
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk (o pas kategorii koguciej do 61,2 kg)
Adrian „Polak” Polański vs Dawid Malczyński (o pas kategorii półśredniej do 77,1 kg)
Mateusz Gąsiewski vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Łukasz Lupa vs Gabriel “Arab” El Sulwi
Mikołaj Śmieszek vs Michał Gała
Piotr Pająk vs Alan Kwieciński
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Mateusz Murański
Piotr Szczurek vs. Dawid “Ambro” Ambroziak

Zobacz także:

MMA VIP 2: Walka żużlowców na gali Marcina Najmana!

Jak widać pierwszy pojedynek spodobał się organizatorom! Podczas drugiej edycji MMA VIP również zobaczymy walkę żużlowców. Przypomnijmy, że gala odbędzie się już osiemnastego czerwca.

Lech Wałęsa ostro o Gołocie: Powinien dostać Nobla, bo nie chciał walczyć!

Lech Wałęsa był gościem w ostatnim odcinku Kuby Wojewódzkiego. Były prezydent w mocnych słowach wypowiedział się o Andrzeju Gołocie (41-9-1, 33 KO), który bez wątpienia jest jednym z najlepszych pięściarzy w historii naszego kraju.

FAME MMA 10: Don Kasjo zrobił wagę na parę dni przed walką!

Jubileuszowa gala FAME MMA 10 zbliża się wielkimi krokami. 15 maja w walce wieczoru tego wydarzenia zmierzą się Kasjusz “Don Kasjo” Życiński, który stanie naprzeciwko byłego zawodnika UFC – Normana Parke. Walka odbędzie się w wadze do 85kg. Życiński poinformował na swojej realcji Instastories, że osiągnął wymagany limit wagowy na parę dni przed galą!