MMA PLBoksTrener Conora McGregora Dillon Danis chce walki z Jakiem Paulem: Znokautuję tę ci**kę na sztywno

Trener Conora McGregora Dillon Danis chce walki z Jakiem Paulem: Znokautuję tę ci**kę na sztywno

Foto: ASian Persuasion MMA

Trener parteru Conora McGregora Dillon Danis chce walki z youtuberem Jakiem Paulem. Swoje wyzwanie zamieścił w mediach społecznościowych po tym, jak popularny w Stanach Zjednoczonych Youtuber efektownie znokautował w pierwszej rundzie Bena Askrena.

Walka Paul vs Askren w formule bokserskiej była walką wieczoru pięściarskiej gali Triller Fight Club, która w minioną sobotę odbyła się w Atlancie. Jake Paul efektownie znokautował tam byłego mistrza Bellator MMA i One Championship zgarniając trzecią wiktorię w walkach bokserskich z rzędu.

Dillon Danis chce walki z Jakiem Paulem: Znokautuję tę ci**kę na sztywno

Po tym zwycięstwie, do youtubera ustawia się kolejka chętnych. Swoje wyzwanie rzucił już m.in. Jimi Manuwa, o którym pisaliśmy na łamach MMA.PL, a teraz publikujemy wyzwanie, które na Twitterze zamieścił Dillon Danis. To kolejny mistrz parteru, który jest przekonany, że znokautowałby Jake’a Paula w walce na pięści:

“Wchodzę w to, 100%. Wyślijcie mi kontrakt. Znokautuję tę cipkę na sztywno.” – napisał na TT Danis.

Co ciekawe, Dillon Danis i Jake Paul mają ze sobą na pieńku od zawsze. Youtuber w pewnym momencie próbował doprowadzić do walki z Conorem McGregorem i do tego wykorzystał osobę trenera Irlandczyka. W sieci nagrał wideo, w którym widać, jak obrzuca go balonami napełnionymi wodą, kiedy Danis udziela wywiadu:

Zobacz także:

Corey Anderson przekonany, że Błachowicz przegra najbliższą walkę: Jan jest dobry, ale… Co wy na to?

Corey Anderson (15-5) jest przekonany, że Jan Błachowicz (28-8) przegra swój najbliższy pojedynek. Amerykanin uważa, że zdecydują rundy mistrzowskie, w których Brazylijczyk dalej jest bardzo niebezpieczny.

Rafonix kończy karierę w MMA po porażce z Hejterem na HYPE! Dobrze zrobił?

Marcin “Rafonix” Krasucki kończy swoją karierę w MMA po porażce, jaką musiał przełknąć na minionej właśnie gali HYPE.

Paskudna kontuzja zawodnika KSW! Marcin Krakowiak miał pękniętą czaszkę w ostatniej walce!

To paskudna kontuzja jednego z zawodników Federacji KSW! Jak podaje na Tiwtterze dziennikarz Polsatu, Dominik Durniat – Marcin Krakowiak miał pękniętą czaszkę w swojej ostatniej walce stoczonej w klatce Konfrontacji Sztuk Walki.