MMA PLFAME MMATrener Bonusa BGC ostro o Boxdelu: Sam chciałeś, aby ta afera poszła do przodu!

Trener Bonusa BGC ostro o Boxdelu: Sam chciałeś, aby ta afera poszła do przodu!

Eryk Bręczewski nie powiedział ostatniego słowa! Trener ”Bonusa BGC” w mediach społecznościowych postanowił wypowiedzieć się o ”Boxdelu”. Nie brakowało mocnych słów!

Co ciekawe były mistrz Polski w K-1 chciał wziąć udział w jakiejkolwiek formie podczas cage’a z Amadeuszem Ferrarim. Bręczewski jest zły i zapewnia, że nie zostawi tak tej sprawy i w przyszłości spotka się z ”Ferrarim”.

Nokaut z tej sytuacji zobaczycie poniżej:

Bręczewski o Boxdelu: Jesteś zwykłą marionetką FAME!

Eryk Bręczewski tym razem postanowił skomentować zachowanie Michała Barona. Eryk zapewnia, że w przeszłości ”Boxdel” nawoływał go do kręcenia tak zwanych dymów.

Właśnie dowiedziałem się, że w środę będzie cage organizowany przez Boxdela, w roli głównej będzie sam Amadeusz. Niestety nie będę miał żadnej możliwości na słowne skonfrontowanie się z nim, lub obrony przed tym co powiedział. Boxdel sam w swojej karierze popełniłeś wiele błędów. Po FAME House wziąłeś mnie na bok, rozmawialiśmy, tłumaczyłeś mi co mam zrobić żeby dalej to nakręcić, aby podsycić cała tą sytuację. Oczywiście teraz się do tego nie przyznasz. Całe twoje funkcjonowanie w internecie polega na podsycaniu czyiś afer. Sam do mnie pierwszy wyciągasz pomocną dłoń, tłumaczysz mi jak mam z tym wszystkim dalej postąpić, a gdy wszystko obraca się przeciwko mnie nakręcasz wszystko, aby twój zawodnik i organizacja wyszła na tym jak najlepiej. Żeby robić oczywiście wyświetlenia i zasięgi. Filmiki z tej całej afery widziało kilka milionów osób co daje wam ogromne zasięgi. Doskonale wiemy, że macie z tego ogromne korzyści i podsycacie to, abym ja wyszedł na tym jak najgorzej. W emocjach po tej całej sytuacji udzieliłem kilka wywiadów, powiedziałem rzeczy, które nie do końca pokrywały się z prawdą. Po przeanalizowaniu wszystkie na chłodno chciałbym tą całą sytuację sprostować. Wszystkie rzeczy, które wypowiedziałem nie były zgodne z prawdą, ale przez to, że nie jestem osobą publiczną nie mam takiej możliwości. Boxdel jedyne co potrafisz to wytykać komuś błędy, nie potrafisz spojrzeć sam na siebie. Wszyscy pamiętają sytuację z Parke, gdzie zachowałeś się jak zwykła chorągiewka, a teraz liżesz mu dupę. Sam chciałeś, aby ta afera poszła do przodu, a teraz nagrywasz na mnie jakieś filmiki kompromitujące, żeby twój zawodnik wyszedł na tym jak najlepiej. Doskonale wiemy, że z tego będą duże zasięgi, więc idziesz w to jak zwykle. Jesteś zwykłą marionetką FAME, do kręcenia afer. Po tej sytuacji z Ferrarim dzwonił do mnie jeden z włodarzy mówiąc, żeby nic nie robił Amadeuszowi z tego względu, że doskonale wiedział jak to się skończy. Żeby nie było z tego jakiś konsekwencji, ja tak tego nie zostawiam.      

Zobacz także:

Trener Bonusa BGC po awanturze z Ferrarim: Faktycznie mnie trafił, to był przypadek! [WIDEO] Co wy na to?

Eryk Bręczewski już na spokojnie skomentował całą awanturę przed galą High League 1. Trener ”Bonusa BGC” przyznaje, że został trafiony, ale uważa to za przypadek! Eryk gwarantuje, że to nie koniec i jeszcze dopadnie ”Ferrariego”.

UFC 267: To się dzieje naprawdę! Walkę Jana Błachowicza zobaczą tylko zaszczepieni! Będzie już tak zawsze?

To już są podziały! Wszystko na to wskazuje, że galę UFC 267 w Abu Dhabi będą mogli oglądać tylko osoby zaszczepione. W walce wieczoru Jan Błachowicz (28-8) stanie do drugiej obrony pasa w kategorii półciężkiej. ”Cieszyński Książę” zmierzy się z doświadczonym Gloverem Teixeirą (32-7).