MMA PLArchiwumFerrariTrener Bonusa BGC kłamał? Jest nagranie z jego sparingu z Amadeuszem Ferrarim! [WIDEO]

Trener Bonusa BGC kłamał? Jest nagranie z jego sparingu z Amadeuszem Ferrarim! [WIDEO]

Wszystko na to wskazuje, że Eryk Bręczewski kłamał podczas wczorajszych wywiadów. Mowa o sparingu, do którego doszło prawie 3-lata temu. Trener ”Bonusa BGC” zapewniał, że nie był to tylko sparing bokserski.

Ferrari

Podczas media przed galą High League było gorąco. Gwiazda FAME MMA wdała się w bijatykę. ”Ferrari” trafił w punkt, a były mistrz Polski w K-1 runął na ziemię. Mało brakowało, a powtórzyłaby się sytuacja z drugiego pojedynku z Adrianem Polakiem.

Całą awanturę możecie zobaczyć poniżej:

Jest nagranie sparingu!

W internecie nic nie ginie! Jest nagranie sparingu Amadeusza Roślika z Erykiem Bręczewskim. Mistrz Polski w K-1 w pewnym momencie postanowił kopnąć ”Ferrariego”. Zawodnik FAME MMA był zły i nie zamierzał kontynuować, bo jak zapewnia sparing miał być tylko na pięści.

Nagranie zobaczycie poniżej:

Eryk Bręczewski we wczorajszym wywiadzie miał zupełnie inne zdanie. Twierdził, że od początku Amadeusz wiedział – że na sparingu będzie mógł korzystać z kopnięć.

Wywiad z trenerem Bonusa:

Zobacz także:

Tede zmierzy się z Peją na FAME MMA? Raper zdradził oczekiwania finansowe

Chyba każdy z nas chciałby zobaczyć walkę tych dwóch legend polskiego rapu. Nie tak dawno Wojtek Gola i Boxdel, czyli włodarze Fame MMA ogłosili chęć zorganizowania takiego pojedynku. Podczas jednego z odcinków Hejt Parku na Kanale Sportowym mieli przedstawić ofertę walki obu raperom.

Filipek komentuje awanturę Ferrariego! Walka na FAME MMA 11 zagrożona?

Nie tak miała wyglądać wizyta Amadeusza „Ferrariego” Roślika na ważeniu przed galą High League. Zawodnik trenujący na co dzień w Aligatores Fight Club sprowokował awanturę z trenerem Bonusa BGC – Eryk Bręczewskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis