MMA PLFAME MMATrener Bonusa BGC dalej ma nadzieje, że dojdzie do jego konfrontacji z Ferrarim!

Trener Bonusa BGC dalej ma nadzieje, że dojdzie do jego konfrontacji z Ferrarim!

Eryk Bręczewski podczas cage’a z Amadeuszem Ferrarim zapewniał, że nie powiedział ostatniego słowa i kwestią czasu jest jego następna konfrontacja z Roślikiem. Bijatyka po ważeniu High League zrobiła duży szum. Trzeba przyznać, że ”Ferrari” potrafi zrobić dymy nie tylko w organizacji, w której walczy.

Ferrari

Tym razem to ”Ferrari” został zaczepiony i spoliczkowany. Roślik nie zamierzał być dłużny i od razu wszedł w bijatykę. Po jednym z ciosów Bręczewski padł na ziemię.

Nokaut zobaczycie w materiale poniżej:

Eryk Bręczewski nie odpuszcza!

Eryk Bręczewski w mediach społecznościowych kilka razy wspominał, że kwestią czasu jest jego następna konfrontacja z Amadeuszem Roślikiem. Trener ”Bonusa BGC” zapewnia, że do walki może dojść na sali.

Ferrari czekam na ciebie. W ringu czy na sali, bez różnicy.

Bręczewski

Posted by Freak Fight on Monday, September 6, 2021

Podczas ostatniego cage’a postanowiono zadzwonić do Eryka Bręczewskiego. Nie brakowało mocnych słów ze strony Amadeusza.

Eryk Bręczewski: Trzeba wziąć pod uwagę, bo Amadeusz koloryzujesz to wszystko. To nie było tak, że ja szedłem i Cię po prostu oplułem. Tylko powinieneś przyznać się do tego co do mnie mówiłeś i co do mnie wtedy krzyczałeś, bo byłem za barierkami i nie mogłem nic Ci zrobić.      

Ferrari: Kłamca. Sam tego chciałeś w takim razie, Ty mała k*rwo.Słuchaj mnie psie. Za to kłamstwo możesz mi naskoczyć człowieku. Czekam, zacząłeś farmazonić, a chciałem być miły. Siedziałem tu skromnie, nie chciałem do Ciebie kozaczyć, ale k*rwa zacząłeś teraz kłamać, to wjeżdża władca piekieł. Człowieku zaprzeczyłeś sam sobie w każdym zdaniu w wywiadzie, okey zrozumiałeś, byłeś d*bilem, bo myślałeś że nie jest to nagrane.

Eryk Bręczewski: Coś Ci się odkleiło. Za dużo ćpania.

Ferrari: Bym do Ciebie nie zakozaczył, gdybyś nie zaczął kłamać. Ja do Ciebie krzyczałem jak Ty byłeś z bandą, i dlatego was wyrzucili z gali? Człowieku napi*rdoliłem Cie w 4 sekundy. Ty chcesz się spotykać, konfrontować i tłumaczyć z tego, że najeb*łem Cię w 4 sekundy. Ku*wo j*bana, ale bym Cię zgniótł.    

Eryk Bręczewski: To dlaczego tego nie zrobisz?Ferrari: Bo to zrobiłem, nie kopnąłem Cię w mordę na ziemi tylko wyłącznie dlatego, żeby Cię nie zabić. Bo bym poszedł siedzieć człowieku. Mówisz, że wstałeś i chciałeś się bić dalej. No dobrze, ale w oktagonie sędzia by to przerwał, a na ulicy bym to skończył butami.

Cały cage możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Mirosław Okniński wyśmiewa WCA po KSW 63: Miska pełna łez WCA 0-2 haha! Widzieliście?

Popularny w środowisku mieszanych sztuk walki trener Mirosław Okniński wyśmiewa klub WCA po minionej gali KSW 63. Na tej imprezie dwóch zawodników reprezentujących Warszawskie Centrum Atletyki poniosło porażki.

Reakcje środowiska na wielką wygraną Arkadiusza Wrzoska! Oglądaliście?

Arkadiusz Wrzosek (14-5, 8 KO) w sobotę odnotował najważniejsze zwycięstwo w dotychczasowej karierze. Polak sprawił sensację podczas Glory 78, która odbyła się w Rotterdamie. Wrzosek w drugiej odsłonie znokautował faworyzowanego Badra Hari (106-16, 92 KO). Jest reakcja środowiska na wielki sukces naszego reprezentanta.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis