MMA PLCiekawostkiTransseksualista wygrałX walkę MMA z kobietą. Wcześniej byłX w siłach specjalnych USA

Transseksualista wygrałX walkę MMA z kobietą. Wcześniej byłX w siłach specjalnych USA

To się dzieje na naszych oczach i jeszcze zdobywa poklask w niektórych środowiskach deklarujących światopoglądową wolność. Transseksualista wygrałX swoją walkę w MMA z kobietą.

Transseksualista wygrał walkę MMA

Rzecz miała miejsce w miniony piątek na gali Combate Global w Miami.

Transseksualista wygrał walkę MMA z kobietą. Wcześniej był w siłach specjalnych USA

Chodzi o postać Alany McLaughlin, która po Fallon Fox jest drugim transseksualistą, któryX rywalizuje w walkach na zasadzie MMA z kobietami.

McLaughlin ma obecnie 38 lat, a proces zmiany płci rozpoczęłX w 2010 roku zaraz po opuszczeniu sił specjalnych armii Stanów Zjednoczonych w 2010 roku.

Swoją walkę na Combate Global, która była debiutem McLauhlin w formule MMA wygrałX przez poddanie duszeniem zza pleców w drugiej rundzie.

A poza tym to wiedzcie, to X na końcu odmiany osobowej to żart autora, który jawnie kpi z tego rodzaju nowomowy.

Zobacz także:

FEN 36: Mateusz Rębecki poznał rywala w walce wieczoru

Aigun Akhmedov (22-2, 6 KO, 7 SUB) będzie rywalem Mateusza Rębeckiego (12-1, 7 KO, 4 SUB) podczas gali FEN 36 w Szczecinie, która odbędzie się 16 października w Netto Arenie. Będzie to szósta obrona tytułu mistrzowskiego, w którego posiadaniu jest “Chińczyk”.

KSW: Arkadiusz Wrzosek chętny na walkę w MMA! Przeciwnikiem byłby Tomasz Sarara!

Arkadiusz Wrzosek nie zamierza się zatrzymywać, a przyśpieszyć! Nasz utalentowany kick-boxer nie wyklucza starcia w mieszanych sztukach walki. Wrzosek wskazał nawet potencjalnego przeciwnika, z którym zagwarantuje prawdziwą stójkową wojnę. Nie udało się doprowadzić do tego starcia w K-1, a może uda się w MMA?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis