MMA PLsumoTragiczny finał walki 28-latka! Świat sumo jest w żałobie! [WIDEO]

Tragiczny finał walki 28-latka! Świat sumo jest w żałobie! [WIDEO]

Mamy przykrą wiadomość! Mitsuki Amano zmarł – walka o życie trwała ponad miesiąc w szpitalu w Tokio. Sumita podczas ostatniej walki doznał poważnej kontuzji, która okazała się tragiczna w skutkach.

”Hibikiryu” poważnej kontuzji głowy i kręgosłupa doznał dwudziestego szóstego marca. Japończyk podczas walki runął na ziemię i uderzył głową w dohyō (ring). Według japońskich mediów pomoc medyczna zdecydowanie za późno zareagowała na całą sytuację. Nieprzytomny Amano miał spędzić parę minut na ringu – aż w końcu przewieziono go do szpitala.

Śmierć sumity!

Niestety Mitsuki Amano odszedł z tego świata mając zaledwie 28-lat. O jego życie walczono ponad miesiąc w szpitalu w Tokio. W środę stan Japończyka znacząco się pogorszył, a w czwartek poinformowano o jego śmierci. ‘

Stowarzyszenie Sumo wydało specjalne oświadczenie, w którym pojawił się wielki smutek z powodu tragicznego zdarzenia podczas rywalizacji w sumo.

Wszyscy członkowie stowarzyszenia składają głębokie kondolencje rodzinie zmarłego Hibikiryu. Do ostatnich chwil, z pomocą rodziny i lekarzy, walczył o powrót do zdrowia jak prawdziwy sumita. Modlimy się za jego duszę

Zobacz także:

Bonus BGC wyśmiewa Krychę UFC: Startuję po to, aby Sidowi naprostować oczy, czego nie zrobił żaden okulista w Polsce! Czekacie?

Bonus BGC wyśmiewa Krychę UFC, z którym zmierzy się w walce na “liście” na gali Punchdown 4. Wczoraj organizatorzy oficjalnie potwierdzili to zestawienie, do którego dojdzie na majowej gali.

MMA-VIP 2: Rusin vs Rosati w MMA? Najman złożył propozycję! Dojdzie do skutku?

Kinga Rusin vs. Weronika Rosati w MMA? To możliwe. Marcin Najman złożył propozycję obu kobietom, żeby wyjaśniły swój konflikt w klatce. Czy obie panie zdecydują się na stoczenie pojedynku w mieszanych sztukach walki?