MMA PLMMATragiczny finał! Szczątki zagiononego zawodnika MMA znalezione w lesie

Tragiczny finał! Szczątki zagiononego zawodnika MMA znalezione w lesie

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego sportowca. David Koenig znaleziony martwy.

David Koenig

Ciało sportowca znalazł mężczyzna, który poszukiwał w lesie poroży jeleni, o czym informuje portal bloodyelbow.com. Przechodzień natychmiast powiadomił o tym lokalny posterunek policji w Branson, a funkcjonariusze potwierdzili, że znalezione zwłoki to ciało zaginionego od marca 2020 roku Davida Koeniga.

Badania wykonane przez patologa nie stwierdziły urazów na ciele zawodnika i nie wskazują na to aby David padł ofiarą ataku. Mimo wszystko, okoliczności tragicznego zdarzenia pozostają niejasne. Cień wątpliwości na całą sprawę rzuca wypowiedź matki Davida, której udzieliła w lipcu 2020 roku, cztery miesiące po zaginięciu syna.

Tracey Koenig przyznała, że jej syn mógł mieć kłopoty oraz że zaraz przed zniknięciem kontaktował się z kilkoma przyjaciółmi, prosząc ich o pomoc.

On nie jest kimś, kto mógłby ot tak zniknąć, nie jest też kimś, kogo byłoby tak łatwo załatwić. Jest duży i silny, ma także silną osobowość i wielkie serce. Zrobiłby wszystko aby bronić swojej rodziny.

– Powiedziała w rozmowie z Dateline NBC

David Koenig stoczył cztery zawodowe pojedynki, spośród których trzy wygrał. Wszystkie pojedynki zakończył w pierwszej minucie pierwszej rundy.

Zobacz także:

Wasilewski krytycznie o powrocie Adamka: Taki schemat, że już się wymiotować chce!

Informacja o powrocie Tomasza Adamka do ringu obiegła już całe środowisko sportów walki. Wiele osób wyraża pełną aprobatę do decyzji „Górala”, jednak jest też grupa ludzi, którzy nie są przychylni temu ruchowi.

Mocna wymiana słów między Tyburskim a Miklaszem! ”Tybori”: Desperacko prosisz o walkę!

Dojdzie do takiego pojedynku na Prime Show MMA? Kacper Miklasz postanowił w mediach społecznościowych rzucić wyzwanie w kierunku Pawła Tyburskiego. W pewnym momencie na instagramie doszło do wymiany zdań.

Roberto Soldić z jedną walką w kontrakcie z KSW: Pokonałem już wszystkich w KSW, zobaczymy!

Roberto Soldić (20-3) zdradził do kiedy obowiązuje go kontrakt z największą organizacją w naszym kraju. Chorwat ma jeszcze w kontrakcie z KSW jeden pojedynek. ”RoboCop” nie wyklucza różnych opcji, ponieważ ciekawy ofert nie brakuje.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis