MMA PLBoksTragiczna sytuacja! Śmierć 18-letniego pięściarza po sparingu! [WIDEO]

Tragiczna sytuacja! Śmierć 18-letniego pięściarza po sparingu! [WIDEO]

Smutna wiadomość z Nigerii. Miracle Amaeze (2-0, 2 KO) był dużą nadzieją na wielką karierę w boksie zawodowym. 18-latek pod koniec maja rozpoczął zawodową karierę i wyglądało to naprawdę świetnie. Amaeze zmarł po sobotnim sparingu mieście Lagos.

Sparing

W ostatnim czasie w boksie zawodowym dochodziło do tragicznych sytuacji. Jeszcze nie tak dawno doszło do tragedii po walce w RPA. Zmarł wtedy 24-latek. Miał on rywala na deskach, a gdy walka została wznowiona zaczął dziwnie się zachowywać. Buthelezi nagle odwrócił się i zaczął bić w powietrze. Sędzia szybko przerwał walkę. Jak się później okazało Simiso Buthelezi doznał wylewu krwi do mózgu.

Sami zobaczcie jak to wyglądało:

Tragiczny sparing!

Miracle Amaeze (2-0, 2 KO) w maju rozpoczął zawodową karierę i zapowiadało się to kapitalnie. Dwa pojedynki zakończył szybko przed czasem i stał się sporą nadzieją w Nigerii.

W sobotę w mieście Lagos doszło do sparingu. Po drugim nokdaunie nagle stracił przytomność. Została udzielona mu pomoc i tym samym został przewieziony do szpitala. Wieczorem tego samego dnia poinformowano o śmierci 18-latka.

Sparing zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

[TYLKO U NAS] Norman Parke porządnie namieszał! FAME MMA przedstawia nam dowody! Widzieliście?

Dogłębnie zbadaliśmy szczegóły rozstania FAME MMA z Normanem Parke. Skontaktowaliśmy się ze “Storminem”, który przekazał nam swoją wersję zdarzeń, a następnie otrzymaliśmy zupełnie inną – popartą dowodami – wersję od organizacji FAME. Trzeba przyznać, że Irlandczyk z Północy znów porządnie namieszał. Jednak szczytem sprawy wydaje się wysłana 7 lipca wiadomość do włodarza FAME, której treść prezentujemy poniżej.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [29-31.07.2022] Co będziecie oglądać?

Co warto obejrzeć w najbliższy weekend? Zapoznajcie się z naszym rozkładem jazdy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis