MMA PLUFCTragiczna śmierć zawodnika MMA! Jego ciało wyłowiono z rzeki!

Tragiczna śmierć zawodnika MMA! Jego ciało wyłowiono z rzeki!

Niestety Dane Sayers (12-4) odszedł z tego świata w wieku 33-lat. Ciało zawodnika MMA został wyłowione z rzeki… Rodzina Sayersa potwierdziła, że doszło do przypadkowego utonięcia.

“Red Horse” w 2010 roku był bliski dostania się do UFC poprzez 12 sezon The Ultimate Fighter. Amerykanin w finale przegrał na punkty z Sako Chivitchianem (7-1) z Armenii. Wcześniej Dane pokazywał się z efektownej strony poddając w drugiej rundzie Ariela Sextona.

Śmierć zawodnika MMA!

Przykra wiadomość! 33-letni Dane Sayers (12-4) nie żyje i wszystko na to wskazuje, że był to tragiczny wypadek. Póki co nie ma dokładnej sekcji zwłok, ale rodzina Dane’a zapewnia, że doszło do przypadkowego utonięcia. Sayers miał często chodzić na brzeg rzeki, gdzie szukał drewna. Sayers zajmował się tworzeniem rzeźb i ozdób.

”Red Horse” na swoim koncie ma szesnaście pojedynków z czego dwanaście wygrał. Dane trzech swoich rywali kończył uderzeniami, a ośmiu poddawał.

Ostatni start Sayers odnotował pod koniec września 2019 roku. Była to walka na gołe pięści podczas pierwszej edycji VBK. ”Red Horse” po dwóch minutach i 22-sekundach musiał uznać wyższość Joshuy Dyera.

Zobacz także:

Don Kasjo komentuje starcie Floyd-Paul: Bym dużo lepiej poprowadził tą walkę niż Logan! Poleciał?

Kasjusz Życiński podczas wczorajszego lajva skomentował walkę pomiędzy Floydem Mayweatherem, a Loganem Paulem, która w niedzielę odbyła się w Miami. Było to starcie pokazowe – budzące mimo wszystko duże zainteresowanie.

Amanda Nunes do Kim Kardashian: Hej Kim, robimy to?

Podwójna mistrzyni UFC i uznawana za najlepszą zawodniczkę w kobiecym MMA w historii Amanda Nunes podłapała sugestię swojego szefa Dany White’a i zwróciła się bezpośrednio do Kim Kardashian. Brazylijka chce wziąć udział w walce z celebrytką!