MMA PLCiekawostkiTragedia we wrestlingu! 26-latek dostał ataku serca w ringu [WIDEO]

Tragedia we wrestlingu! 26-latek dostał ataku serca w ringu [WIDEO]

Ogromna tragedia we wrestlingu! 26-latek zmarł w ringu po ciosach, które otrzymał w klatkę piersiową. Jeszcze w ringu rozpoczęto akcje ratunkową, która niestety okazała się nieskuteczna.

Chodzi o postać 26-letniego Luisa Angela Salazara, który brał udział w widowisku sportowym, gdzie walczył z Redimido. Rzecz działa się na meksykańskiej gali wrestlingu.

Tragedia we wrestlingu! 26-latek dostał ataku serca w ringu

Luis Angel Salazar otrzymywał ciosy od swojego przeciwnika, kiedy po jednym z nich padł na mate ringu. Okazało się, ze doznał ataku serca. Natychmiast przystąpiono do akcji reanimacyjnej, którą prowadził jego przeciwnik – Redimido.

W sytuacji nie odnalazł się partner widowiskowy Salazara, który wszedł do ringu i zaatakował udzielającego rywalowi pomocy Redimido.

Kiedy zorientował się w powadze sytuacji, także zaczął uczestniczyć w akcji ratunkowej. Na gali szybko pojawiły się nosze, Salazara przewieziono do pobliskiego szpitala, ale jego stan szybko pogarszał się jeszcze w drodze do szpitala. Po kilku minutach od opuszczenia hali, lekarze stwierdzili zgon wrestlera. Oficjalną przyczyną śmierci był zawal serca.

Poniżej ostatnie chwile Salazara w ringu:

Zobacz także:

Khabib wyklucza walkę z McGregorem lub Poirierem o pas: Powiem wam, co ich dyskwalifikuje!

Mistrz wagi lekkiej UFC Khabib Nurmagomedov wyklucza walkę z Conorem McGregorem lub Dustinem Poirierem o posiadane przez niego trofeum. W rozmowie z TSN podał ważny powód, który przesądza o dyskwalifikacji obu zawodników w kontekście otrzymania walki o pas.

Rywal Mateusza Gamrota dostanie hitową walkę? “Jestem gotowy!”

Czy rywal Mateusza Gamrota dostanie hitową walkę już w swoim drugim występie w oktagonie UFC? Guram Kutateladze jest gotowy na wejście na zastępstwo i walkę już w najbliższy weekend!

Marcin Różalski przed Genesis o swoim stanie zdrowia: Mam niedowład obu nóg

Marcin Różalski w tygodniu przed pierwszą w historii galą Genesis będzie najważniejszą osobą w polskim świecie mieszanych sztuk walki. Były mistrz KSW w walce wieczoru gali walk na gołe pięści zmierzy się z legendarnym Joshem Barnettem.