MMA PLCiekawostkiTornado kick na gali Lion Fight 64. Tak swoje walki wygrywa Steve Walker [WIDEO]

Tornado kick na gali Lion Fight 64. Tak swoje walki wygrywa Steve Walker [WIDEO]

Foto: Screen

Tornado kick na gali Lion Fight 64. To akcja, którą ciężko znaleźć na portalach dotyczących mieszanych sztuk walki, ale w miniony weekend coś takiego mieliśmy okazję oglądać!

Bardzo efektowną akcję oglądali kibice śledzący wydarzenia na gali Lion Fight 64. Impreza była transmitowana między innymi za pośrednictwem UFC Fight Pass. Najefektowniejszy nokaut oglądaliśmy w walce wieczoru wydarzenia.

Tornado kick na gali Lion Fight 64. Tak swoje walki wygrywa Steve Walker [WIDEO]

Chodzi o pojedynek Steve’a Walkera z Brianem Collettem. Starcie to odbyło się na gali Lion Fight 64 produkującej walki w Muay Thai. Walker brobił tytułu mistrzowskiego w kategorii super cruiserweight. I zrobił to w spektakularnym stylu!

Wydawało się, że Collette panuje nad ciosami Walkera, ale kiedy ten zaprezentował tornado kick, to Collette nie miał już nic do powiedzenia i padł na matę po 2 minutach i 11 sekundach walki.

Steve Walker nosi pseudonim “Wysyłający wszystkich spać”, a ta akcja idealnie tę sportową ksywkę oddaje:

Zobacz także:

Tyson Fury znów ma poważne problemy? Brytyjczyk już nie trenuje od dłuższego czasu!

Czyżby Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) ponownie zmagał się z poważnymi problemami? Brytyjczyk powiedział, że z powodu pandemii przestał trenować. Ponadto niekwestionowany mistrz wagi ciężkiej zdradził, że codziennie pije napoje wyskokowe.

Khabib składa gratulacje Błachowiczowi! Mieliście szansę zobaczyć ten materiał?

Khabib Nuramgomedov gratuluje wygranej Janowi Błachowiczowi na UFC 259. To i wiele innych zakulisowych scen znajdziemy w najnowszej części dokumentu “The Trill and the Agony” udostępnionego po ostatniej numerowanej gali.

Rywal Pudziana to gwiazda w swojej ojczyźnie! ”Jest najbardziej znany po Prezydencie Senegalu”

Maciej ”Kołcz” Łuczkowski i Wojsław Rysiewski dyrektor sportowy KSW byli gośćmi Marcina Wrzoska oraz Łukasza Zaborowskiego w programie ”The Champ & The Coach” na Kanale Sportowym. Była w nim mowa Serigne Ousmane Dia (2-0), który już w najbliższą sobotę zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim (13-7).