MMA PLUFCTopuria o walce z Pimblettem po UFC w Londynie: Dana White musiałby stać z klamką, żeby ten się zgodził

Topuria o walce z Pimblettem po UFC w Londynie: Dana White musiałby stać z klamką, żeby ten się zgodził

Ilia Topuria był rozpromieniony po swoim zwycięstwie na gali UFC w Londynie w minioną sobotę, ale starał się nie wypowiadać nazwiska swojego największego medialnego wroga ostatnich czasów.

Topuria o walce z Pimblettem

Topuria w sobotę pokonał przez nokaut Jaia Herberta, a na konferencji prasowej po gali od razu dostał pytanie o potencjalną walkę z Paddym Pimblettem.

Co odpowiedział?

Topuria o walce z Pimblettem po UFC w Londynie

“W tej chwili jestem bardzo szczęśliwy i nie chcę tracić moich słów na niego. Pieprzyć go. Czy Paddy zgodziłby się na walkę? Nigdy. Nigdy. Nie sądzę, by się zgodził. Może gdyby Dana White sła nad jego głową z klamką, to może wtedy powiedziałby tak i zmusiliby go do wejścia do klatki ze mną. Inaczej nie sądzę. Nie ma jaj, by ze mną walczyć.”

Więcej o konflikcie na linii Topuria-Pimblett do sprawdzenia TUTAJ -> Awantura przed galą UFC w Londynie! Butelki i pięści poszły w ruch! [WIDEO]

Zobacz także:

Jest nagranie z trybun po walce Wrzosek-Hari II! To była wielka awantura! [WIDEO] Wdzieliście?

Wielka szkoda, bowiem Arkadiusz Wrzosek (14-5, 8 KO) był o krok, aby ponownie znokautować legendarnego Badra Hari (106-16, 92 KO). W drugiej rundzie reprezentanta Maroka uratował czas przed ciężkim nokautem. Polak ponownie zaskoczył akcją Hariego.

KSW wraca do Atlas Areny. „Pudzian” i debiut Paczuskiego na KSW 70! Nie możecie się doczekać?

Już po raz siódmy KSW powróci do Atlas Areny28 maja fani w Łodzi kolejny raz będą mieli okazję zobaczyć w akcji Mariusza Pudzianowskiego (16-7 1NC, 11 KO). Podczas gali KSW 70 w okrągłej klatce dojdzie również do debiutu jednego z najlepszych polskich kickbokserów, Radosława Paczuskiego (3-0, 2 KO).

Piotr Szeliga starł się z Wardęgą w obronie Ferrariego po zamieszaniu w walce z Polakiem na FAME 13 [WIDEO]

Jeden z uczestników gali FAME 13 – Piotr Szeliga starł się z Sylwestrem Wardęgą w obronie Amadeusza “Ferrariego” Roślika po zamieszaniu, jakie wyniknęło w sprawie jego walki z Adrianem Polakiem, do której ma dojść już za tydzień.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis