MMA PLNajnowszeDamian JanikowskiAwantura Gilesa z Janikowskim na backstage! Anglik składa protest, pokazuje dowody i chce rewanżu! [WIDEO]

Walka Damiana Janikowskiego (4-2) z Tonym Gilesem (6-2) skończyła się w niejasnych okolicznościach. Sędzia ringowy uznał bowiem, iż Anglik zgłosił werbalne poddanie. Z taką decyzją nie zgadza się sam zainteresowany, dość mocno akcentując to w wywiadzie dla naszego portalu.

Awantura Gilesa z Janikowskim

Wydawało się, że Giles będzie bardziej niebezpiecznym zawodnikiem. Janikowski szybko jednak spacyfikował przeciwnika, wygrywając z nim w lekko ponad minutę. Walka nie obyła się bez kontrowersji, gdyż Brytyjczyk zgłaszał coś do sędziego, który uznał, iż ten poddaje walkę.

Podczas wywiadu z naszym portalem Anglik wyraźnie wskazywał jednak, że jego skargi zostały źle zinterpretowane. Podczas żywiołowych wypowiedzi rywal polskiego zapaśnika przekonywał o faulu popełnionym przez 30-latka. W pewnym momencie Giles przerwał rozmowę, by podejść do Janikowskiego i jego teamu, chcąc wyjaśnić całą sprawę. Sprzeczkę pomiędzy zawodnikami zarejestrowały nasze kamery.