MMA PLConor McGregorTony Ferguson wyzywa do walki Conora McGregora: Gdzie jesteś McNuggets?

Tony Ferguson wyzywa do walki Conora McGregora: Gdzie jesteś McNuggets?

Co tam dymy we freakach czy w pro wrestlingu. Dymy są też w największych organizacjach na świecie. Teraz widzimy jak Tony Ferguson wyzywa do walki Conora McGregora!

Amerykanin zaczyna wracać do swojego stylu i obrał już kolejny cel w swojej karierze. “El Cucuy”, który przegrał trzy ostatnie walki nie chce rywalizować z mistrzami, ale chce też starcia z zawodnikiem, który ostatnio przegrywał – Conorem McGregorem.

Tony Ferguson wyzywa do walki Conora McGregora: Gdzie jesteś McNuggets?

Ferguson poświęcił McGregorowi kilka wpisów w swoich mediach społecznościowych, w których wyzywa Irlandczyka do walki i zaznacza, że mają ze sobą niedokończone sprawy:

Tony Ferguson nie walczył od maja 2021 roku, kiedy to przegrał z Beneilem Dariushem. Wcześniej Amerykanin uległ Justinowi Gaethje i Charlesowi Oliveirze.

Z kolei Conor McGregor ostatnie zwycięstwo odniósł w styczniu 2020 roku, kiedy to szybko, bo w 40 sekund znokautował Donalda Cerrone. Po tamtym zwycięstwie dwukrotnie jednak zderzył się ze ścianą w postaci Dustina Poiriera, z którym przegrał dwie kolejne walki.

Zobacz także:

Martyn Ford w końcu zawalczy w KSW? Jeden z właścicieli zdradził kiedy to się wydarzy!

O debiucie Martyna Forda w organizacji KSW mówi się już długo. Martin Lewandowski jeden z właścicieli KSW zdradził co musi się stać, aby doszło do wyczekiwanej walki Brytyjczyka. Wydaje się, że jest na to spora szansa.

KSW 64: Patryk Kaczmarczyk jest medialny, Robert Ruchała jest stonowany: Moja skromność nie jest udawana

Już w najbliższą sobotę w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się gala KSW 64, na której to dojdzie m.in. do pojedynku dwóch młodych wilków i na dodatek niepokonanych w zawodowych startach. W wadze piórkowej zmierzą się Patryk Kaczmarczyk i Robert Ruchała.

Bombardier zapowiada przed walką z Pudzianem: Będę królem Polski w tej kategorii!

Już w sobotę 23 października w Łodzi będzie miała miejsce gala KSW 64. W co-main evencie dojdzie do długo wyczekiwanej walki pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim (15-7) a Serginem Ousmanem Dia (2-0).