MMA PLUFCTony Ferguson wskazał dwóch rywali, z którymi chce się zmierzyć. Sama czołówka!

Tony Ferguson wskazał dwóch rywali, z którymi chce się zmierzyć. Sama czołówka!

Foto: MiddleEasy.com

Były tymczasowy mistrz wagi lekkiej UFC Tony Ferguson wskazał dwóch rywali, z którymi chce się zmierzyć w kolejnej walce w oktagonie UFC. Amerykanin wybrał ścisłą czołówkę, ale ma świadomość, że na razie nie może brać pod uwagę ani pełnoprawnego, ani tymczasowego mistrza.

Ferguson pozbawił się tymczasowo możliwości walki z Khabibem Nurmagomedovowem po porażce na UFC 246. Tam przegrał on z Justinem Gaethje. Stawką pojedynku był tymczasowy pas mistrzowski wagi lekkiej.

Tony Ferguson wskazał dwóch rywali, z którymi chce się zmierzyć. Sama czołówka!

Teraz Ferguson w rozmowie z ESPN wskazał dwóch potencjalnych rywali, z którymi chętnie skrzyżowałby rękawice. Amerykanin nie traci nadziei na sięgnięcie po pełnoprawny pas mistrzowski UFC i skupia się na powrocie na zwycięską ścieżkę po porażce, jaką zafundował mu ostatnio Justin Gaethje:

“Nie mogę się doczekać przyszłości. Naprawdę. UFC wie jak bardzo jestem głodny i chętny do kolejnych walk. Jeśli chcesz dać mi Conora McGregora, to daj mi go. Jeśli chcesz dać mi Dustina Poiriera, to zróbmy to, a potem będę walczył z wygranym starcia Gaethje z Khabibem. I Conor i Dustin są świetnymi zawodnikami. Nie bez powodu każdy z nas należy do czołówki.”

A Wy z kim widzielibyście w kolejnej walce Tony’ego Fergusona?

Zobacz także:

Conor McGregor zaakceptował walkę z Chimaevem! Czeczen w odpowiedzi: Błagaj mnie!

Conor McGregor zaakceptował walkę z Khamzatem Chimaevem! Czeczen reprezentujący Szwecję robi ostatnio medialną furorę w mediach społecznościowych. Chimaev zdobył uznanie wygrywając dwie walki w oktagonie UFC na przestrzeni 10 dni. Teraz próbuje wykorzystać medialny szum, jaki wytworzył się wokół niego.

Khabib Nurmagomedov zdradził z kim stoczy dwie ostatnie walki w karierze

Khabib Nurmagomedov zdradził z kim stoczy swoje dwie ostatnie walki w karierze. Niepokonany mistrz wagi lekkiej UFC jest już u progu przygody ze sportem, ale zostały mu do stoczenia dwie ostatnie walki.

RWC 5 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Już w najbliższy w piątek w Mrągowie odbędzie się gala RWC 5: Bez przebaczenia. Widowisko będą mogli oglądać na żywo także kibice na trybunach.