Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLUFCTony Ferguson aresztowany za spowodowanie wypadku z udziałem wielu pojazdów. Podobno “cuchnął alkoholem”!

Tony Ferguson aresztowany za spowodowanie wypadku z udziałem wielu pojazdów. Podobno “cuchnął alkoholem”!

Były tymczasowy mistrz wagi lekkiej UFC Tony Ferguson wpadł w kłopoty! Amerykanin został aresztowany przez policję za spowodowanie wypadku z udziałem wielu pojazdów.

Tony Ferguson aresztowany

Wszystko działo się, kiedy podjeżdżał w nocy pod jeden z klubów nocnych w Hollywood. “El Cucuy” rzekomo miał “cuchnąć alkoholem”.

O całej sprawie jako pierwszy doniósł portal TMZ Sports.

Tony Ferguson aresztowany za spowodowanie wypadku z udziałem wielu pojazdów

W środku auta Fergusona były dwie osoby. Pomóc w wydostaniu się uwięzionym osobom musiała straż pożarna. Wg informacji zamieszczonych przez TMZ Sports, Ferguson był “bardzo niechętny do współpracy”. Inne źródła mówią, że “cuchnął alkoholem”.

Tony Ferguson w wyniku incydentu samochodowego został osadzony w areszcie. Opuścić może go wpłacając kaucję w wysokości 30 tys. dolarów.

W sieci pojawiają się różne teorie na temat zdrowia psychicznego Fergusona. Zawodnik ten już w 2019 roku został oskarżony o byłą żonę o przemoc i wniesione przeciwko niemu zostało doniesienie oraz prośba o nałożenie sądowego zakazu zbliżania się do niej.

Ferguson przed wspomnianym zakazem miał wykazywać skłonności paranoidalne i urojeniowe oraz bywał agresywny.

Zobacz także:

Pierwsze słowa Roberto Soldica po brutalnym nokaucie na gali ONE Fight Night 10! Widzieliście?

W nocy odbyła się gala ONE Fight Night 10, na której kibice mogli zobaczyć byłego podwójnego mistrza Federacji KSW – “Chorwackiego Robocopa”. Roberto Soldic niespodziewanie na tej gali przegrał, a teraz po raz pierwszy zabrał głos po tej przegranej.

Paweł Fajdek zawalczy w MMA? Jasna deklaracja młociarza: Była już taka propozycja

To byłby hit! Najlepszy polski młociarz – Paweł Fajdek najprawdopodobniej zawalczy w MMA. Jasna deklaracja polskiego olimpijczyka padła w ostatnim programie Hejt Park na Kanale Sportowym.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis