MMA PLBoksTony Bellew znów mówi o walce z Łukaszem Różańskim: Bez problemu bym z nim wygrał!

Tony Bellew znów mówi o walce z Łukaszem Różańskim: Bez problemu bym z nim wygrał!

Jak widać Łukasz Różański (15-0, 14 KO) po zdobyciu tytułu mistrza świata w boksie w kategorii bridger budzi coraz większe zainteresowanie. Znów o potencjalnej walce z Polakiem wypowiedział się znany pięściarz z wysp – Tony Bellew (30-3-1, 20 KO), który zapewnia, że bez problemu pokonałby Różańskiego.

Różański

Od dłuższego czasu mówiło się, że Różański jeszcze w tym roku wystąpi na gali w Arabii Saudyjskiej, a jego przeciwnikiem będzie mistrz świata w wadze cruiser  Badou Jack (28-3-3, 17 KO), ale nie ma żadnych konkretów. Wszystko zakończyło się fiaskiem, a może jest blisko dopięcia szczegółów? Na ten moment nie wiemy.

Różański musiał długo czekać na swoją szansę. Zmiana terminów, miejsca walki… Były mnóstwo zamieszania. Ostatecznie Łukasz przed własną publicznością w Rzeszowie stanął przed wielką szansą. Polak pokazał się z kapitalnej strony i wykorzystał okazję. 37-latek już w pierwszej odsłonie zdemolował Alena Babicia. Chorwat w tym starciu doznał pierwszej zawodowej przegranej.

Bellew jest pewny, że pokonałby Różańskiego!

Tony Bellew (30-3-1, 20 KO) w rozmowie z Carlem Frochem zapewnił, że bez problemu pokonałby naszego reprezentanta Łukasza Różańskiego (15-0, 14 KO).

Chciałbym zostać mistrzem świata w dwóch kategoriach wagowych i na 100 procent jestem pewien, że pokonałbym Różańskiego. Jeśli tak się mu przyjrzeć, to myślę, że bez problemu bym z nim wygrał. Jestem od niego dużo lepszym bokserem, nigdy nie byłem w sytuacji, że jestem bez formy, no i nie boję się przyjąć ciosu.

Bellew to były mistrz świata WBC w kategorii junior ciężkiej. 40-latek w swojej zawodowej karierze mierzył się z takimi pięściarzami jak David Haye, IIunga Makabu, Nathan Cleverly, Adonis Stevenson czy Oleksnadr Usyk. Z Ukraińcem stoczył swoją ostatnią walkę, która miała miejsce w 2018 roku. Bellew początek miał znakomity, ale Usyk przetrwał cięższe momenty i w ósmej rundzie znokautował rywala.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis