MMA PLBoksTommy Fury z zakazem wlotu do USA! Walka z youtuberem Jakiem Paulem zagrożona?

Tommy Fury z zakazem wlotu do USA! Walka z youtuberem Jakiem Paulem zagrożona?

Wygląda na to, że są kłopoty wokół zaplanowanej na 6 sierpnia walki Jake Paul vs Tommy Fury. Brytyjczyk nie pojawił się w Stanach Zjednoczonych z powodu zakazu wjazdu do USA.

Tommy Fury

Paul i Fury mają zmierzyć się 6 sierpnia w Madison Square Garden w Nowym Jorku. W środę w tym mieście miała odbyć się konferencja prasowa promująca nadchodzącą galę.

Problem w tym, że Brytyjczyk nie dostał pozwolenia na wjazd do USA.

Tommy Fury z zakazem wlotu do USA! Walka z youtuberem Jakiem Paulem zagrożona?

W filmie opublikowanym przez Fury’ego, pięściarz wyjaśnił tę sprawę swojej nieobecności w Nowym Jorku:

“Chcę wyjaśnić sprawę zanim pojawią się plotki. Ja i moi ludzie przybyliśmy dzisiaj rano na lotnisko Heathrow, by wylecieć na konferencję prasową. Byliśmy gotowi do odlotu, a gdy wszedłem na lotnisko zostałem odciągnięty na bok przez oficera bezpieczeństwa wewnętrznego, który powiedział mi, że odmówiono mi zezwolenia ESTA na wjazd do Stanów Zjednoczonych. Dlatego właśnie nie mogłem polecieć. Z tego miejsca mówię, że nie zrobiłem niczego złego i nie wiem dlaczego nie wolno mi podróżować do USA. Trenowałem i trenuję do tej walki cały czas. To wszystko, co robię.”

Z pomocą swojemu przeciwnikowi przyszedł Jake Paul Youtuber zamieścił na twitterze wpis, w którym odniósł się do nieobecności Brytyjczyka. Odniósł się oczywiście prowokacyjnie:

“Tommy, bez względu na to, jak bardzo starasz się uciec od tej walki, to ja zrobię wszystko, co w mojej mocy, by do niej doprowadzić i nie pozwolę ci uciec. Razem z moimi ludźmi jasno określiliśmy kroki, które musisz poczynić, aby rozwiązać ostatnią wymówkę. Zrób to albo przyznaj, że jesteś przestraszoną małą suką.”

Zobacz także:

Dana White chwali zaciętość Gamrota i Tsarukyana: W tym sporcie wielu gości ociera się o śmierć! Widzieliście?

Szef UFC Dana White był pod wrażeniem walki wieczoru sobotniej gali UFC on ESPN 38 i chwali zaciętość Mateusza Gamrota i Armana Tsarukyana, którzy dali fenomenalny pięciorundowy bój ostatniej gali w UFC Apex w Las Vegas.

Rafał Trzaskowski ofiarą cyberoszustwa! Polityk wcale nie rozmawiał z Kliczką! Co wy na to?

Rafał Trzaskowski jest ofiarą cyberoszustwa! Kandydat na urząd prezydenta RP na początku czerwca miał rozmawiać z merem Kijowa – Witalijem Kliczką. Jak się okazuje Trzaskowski nie rozmawiał wcale z byłym mistrzem świata wagi ciężkiej w boksie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis