MMA PLBez kategoriiTomasz Stasiak, trener Narkuna i Szadzińskiego wraca do MMA!

Tomasz Stasiak, trener Narkuna i Szadzińskiego wraca do MMA!

Świetne wieści dotarły ze Stargardu! Tomek Stasiak (5-0), trener Berserker’s Team Stargard i trener takich zawodników jak Tomasz Narkun (13-2), Maciek Różański (9-1), Gracjan Szadziński (5-2), Sebastian (11-8-1) i Tomek  (5-6) Romanowscy powraca do zawodowego MMA.

Nieaktywny zawodowo od 2013 roku. Karierę zaczął w 2007 roku i przez kolejne lata stoczył zaledwie 5 pojedynków, wszystkie zakończone przed czasem.  Cztery lata temu odwiesił rękawice na hak z prywatnych powódek i poświęcił się całkowicie karierze trenera, jednak w ostatnim czasie zaczął przygotowania do startów w kategorii 77 kg i niewiele trzeba było czekać, by największe organizacje w kraju wyraziły zainteresowanie tym zawodnikiem.

Efektownie i niewątpliwie efektywnie walczącego berserkera będzie można zobaczyć w oktagonie już po okresie wakacyjnym tego roku, czyli wrzesień-październik. Osobom nieznającym sylwetki tego zawodnika trzeba wiedzieć, że to utytułowany grappler, czarny pas BJJ pod Piotrem Bagińskim, a ksywa “Pająk” nie wzięła się z przypadku, każda z jego ośmiu odnóż potrafi dotkliwie skrzywdzić. Do tego to świetny stójkowicz, który wielokrotnie wyjeżdżał do tajlandzkiego Tiger Muay Thai doskonalić swój warsztat.

Czeka nas powrót świetnego zawodnika, który ma potencjał, by zatrząść kategorią półśrednią najlepszych organizacji w europie i stylem walki zaskarbić sobie rzeszę fanów. Tak walczącego zawodnika na naszym podwórku dawno nie było, a będzie. Właściwie już jest, i wraca na jesień 2017.

Dla zainteresowanych >Fanpage Tomka Stasiaka<

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis