MMA PLDSFTomasz Sarara po ważeniu przed DSF 20: Jestem tu u siebie, ludzie patrzą, nie mogłem odpuścić… [WIDEO]

Tomasz Sarara po ważeniu przed DSF 20: Jestem tu u siebie, ludzie patrzą, nie mogłem odpuścić… [WIDEO]

Tomasz Sarara twierdzi, że w oczach Coulibaly’ego widział strach, ale sam podchodzi do tego pojedynku ze spokojem. Mistrz DSF w wadze ciężkiej uważa, że Francuz nie będzie jego najmocniejszym rywalem, ale też go nie lekceważy.

34-latek opowiada również o swojej aktualnej formie, kto jest jego faworytem w turnieju dywizji ciężkiej i komentuje satyryczną zapowiedź pojedynku z… Dzikim Trenerem.

Tomasz Sarara na gali DSF Kickboxing Challange 20 stanie przed pierwszą obroną mistrzowskiego pasa w wadze ciężkiej. Odebrać mu go spróbuje Francuz, Abdarhmane Coulibaly, który w formule kickbokserskiej stoczył 73 pojedynki, z czego 52 wygrał i 21 przegrał. Wygrany tego pojedynku najprawdopodobniej zawalczy ze zwycięzcą turnieju wagi ciężkiej, który rozpocznie się właśnie na tym samym wydarzeniu.

Gala DSF 20 odbędzie się 23 lutego w Krakowie w hali TS Wisła. Wcześniej miała mieć miejsce w innym miejsu, a mianowicie w arenie widowiskowo-sportowej Suche Stawy. Oprócz walki o pas wagi ciężkiej i turnieju w tejże dywizji będziemy mieli przyjemność oglądać między innymi Łukasza Jarosza, Jarosława Daschke w walce z Adamem Gielatą, Piotra Sokoła w starciu z Marcinem Mazurkiewiczem i wielu innych wspaniałych wojowników.