MMA PLArtur SzpilkaTomasz Sarara o walce Szpilka vs Pudzian: Jak trafi raz Mariusza…

Tomasz Sarara o walce Szpilka vs Pudzian: Jak trafi raz Mariusza…

Na kanale “FANSPORTU TV” został opublikowany wywiad, którego gościem był Tomasz Sarara. Zawodnik KSW odniósł się między innymi do potencjalnego starcia z Izu Ugonohem. Wypowiedział się także na temat prawdopodobnego starcia Artura Szpilki z Mariuszem Pudzianowskim.

Krakowianin w kick-boxingu może się pochwalić 41 wygranymi z 48 pojedynków, które stoczył w tej formule. Był mistrzem FEN, Celtic Gladiator, czy DSF. Przy okazji gali KSW 62 zaliczył swój debiut w MMA. W trzeciej rundzie wygrał przez TKO z Filipem Bradariciem. Następna jego walka była na KSW 73. W main evencie skrzyżował rękawice z Arkadiuszem Wrzoskiem. Walka zakończyła się zwycięstwem Arka pod koniec trzeciej rundy pojedynku.

Tomasz Sarara o walce Szpilka-Pudzian!

Zawodnik KSW został zapytany o swój pogląd na temat walki Szpilki z Pudzianowskim. Postarał się spojrzeć na to w sposób obiektywny, z obu perspektyw:

Artur, bardzo dobry pięściarz, uważam go za ogromny potencjał. No i Mariusz Pudzianowski, który robi MMA już x lat. Myślę, że Artur ma prawo namierzyć, przycelować i trafić. Jak trafi raz Mariusza to myślę, że Mariusz nie jest przyzwyczajony przyjmować takie ciosy od takiego zawodnika jak Artur i to będzie krótka piłka. Zwłaszcza, że jest mańkutem. Ale jedno obalenie to jest ostatnie obalenie. Wtedy już Artur spod Mariusza nie wyjdzie. On nie musi być wirtuozem parteru, ale jest już na tyle dobry, świadomy w tym co robi, że tam sobie już Artur nie poradzi.

Ostatnio zaczynają krążyć plotki o przyszłej walce byłego kick-boxera wraz z…Izu Ugonohem. Tomasz Sarara odniósł się do tych głosów:

Bardziej potwierdzam, niż dementuję. Powiedzmy tak, nasza walka wisi w powietrzu. Już od dawien dawna krążą takie słuchy w świecie MMA, że na którejś gali KSW dojdzie właśnie do starcia Tomek Sarara vs. Izu Ugonoh. Izu jest moim kolegą, mamy ze sobą bezpośredni kontakt, więc wiem, że i w jego ręce taka walka wpadła i on również ją zaakceptował. Problem polega teraz tylko albo aż na terminie tej walki.

Zobacz także:

Typowanie redakcyjne UFC 284

Zapraszamy na dwieście sześćdziesiątą szóstą edycję naszego typowania redakcyjnego. W tej odsłonie wytypowaliśmy pojedynki z gali UFC 284 w Perth. To właśnie tam w walce wieczoru zmierzą się dwaj najlepsi zawodnicy według rankingu bez podziału na kategorie wagowe w UFC.

Izu Ugonoh zabiera głos w sprawie kolejnej walki w KSW: Długo czekałem…

Izu Ugonoh na instagramie postanowił odpowiedzieć na pytanie widza/obserwującego. Doświadczony kick-boxer i pięściarz wypowiedział się odnośnie kolejnej walki w największej organizacji w naszym kraju. Już od jakiegoś czasu pojawiały się informacje odnośnie potencjalnej walki Ugonoha z Tomaszem Sararą. Wygląda na to, że wszystko ostatecznie zakończyło się fiaskiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis