MMA PLFAME MMATomasz Sarara o FAME MMA: To było najlepiej wydane 20 złotych, zaj**isty kabaret!

Tomasz Sarara o FAME MMA: To było najlepiej wydane 20 złotych, zaj**isty kabaret!

Tomasz Sarara nasz utytułowany kickboxer w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim został zapytany o organizacje FAME MMA. 36-latek zdradził, że zmienił swoje podejście. Sarara oglądał ostatnią 12-edycję i określił to jako najlepiej wydane 20 złotych!

Sarara

W extra fightcie doszło do wyczekiwanego debiutu Jacka Murańskiego. ”Muran” został wysłuchany i w klatce rzymskiej zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą. Jacek zastąpił kontuzjowanego syna – Mateusza.

Murański pokazał charakter i twardą szczękę. W czwartej rundzie po kolejnym faulu ogłoszono przegraną Jacka przez dyskwalifikację.

Sarara: Nie obrażam się i nie napinam, że ktoś mi zabiera robotę!

Tomasz Sarara został zapytany o swoje podejście do organizacji FAME MMA.

Powiem tak jeszcze nie wykupiłem (śmiech). Nie, chociaż muszę się przyznać, że moja żona wykupiła jak po raz pierwszy walczyła ”Kamiszka” i mówi: ”Włącz, włącz mi, muszę zobaczyć jak Szpilkowa walczy”. Wtedy było po raz pierwszy debiut FAME u mnie w domu, a ostatnio byłem u znajomych i właściwie mocno zmieniłem podejście w tej sytuacji. Nie obrażam się i nie napinam, że ktoś mi zabiera robotę. Wprowadzają nowy produkt na rynek i muszę powiedzieć, że to było najlepiej wydane 20 złotych. To był zajebisty kabaret, uśmialiśmy się. Jeśli nie podchodzisz do tej walki patrząc ”jak oni walczą, nie powinni walczyć”, jasne że nie ma to tego na celu. Po prostu mieliśmy się dobrze bawić, miało to nam dostarczyć rozrywki. Jakiś ku**a biegający Murański cały zalany krwią… Nie chcę dołączyć do krainy o której nie mamy pojęcia. Mówię to co widziałem, to co zobaczyłem, co wywołało u mnie takie zaj**istą lawinę śmiechu, że byłem tam nie wiem zesrać się ze śmiechu i leżałem na podłodze.

Sarara również skomentował extra fight pomiędzy Jackiem Murańskim, a Arkadiuszem Tańculą, który wzbudził wiele emocji.

Właśnie chodzi o to, że mi się podobało. Nie podobał mi się tam poziom sportowy, bo go szukam gdzieś indziej. Oglądam KSW, UFC, Glory jeśli chodzi kick-boxing i tam się jaram, opada mi szczena bo tam jest coś na czym się znam, co lubię. Zaj**iście jest też żeby się śmiać. Jestem gościem, który ma poczucie humoru i szuka rozrywki. Teraz chyba regularnie będzie wypełniać.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Michał Materla zawalczy na gołe pięści w The War? Załęcki: Dogadujemy się, zobaczymy!

To byłoby spore zaskoczenie! Denis Załęcki w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim zdradził, że trwają rozmowy z legendą MMA w naszym kraju – Michałem Materlą. Były mistrz KSW miałby zawalczyć w The War na gołe pięści.

Khamzat Chimaev to atencjusz? Chce walki z… Brockiem Lesnarem: Walczmy tak, by tylko jeden opuścił klatkę!

Ok,ok. Khamzat Chimaev to materiał na nową gwiazdę UFC, choć według wielu tą nową gwiazdą Rosjanin ze szwedzkim paszportem już jest. Ale teraz chyba trochę przesadził.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis