MMA PLK-1Tomasz Sarara chce walki w MMA! “Skoro nie Artur Szpilka, to może ktoś kto z nim ostatnio zwyciężył?”

Tomasz Sarara chce walki w MMA! “Skoro nie Artur Szpilka, to może ktoś kto z nim ostatnio zwyciężył?”

Tomasz Sarara nie ukrywa, że chce walki w formule MMA! Jeden z najbardziej utytułowanych kickbokserów w Polsce zdecydował się na chwilę przemyśleń, w których zasugerował walkę z… pogromcą Artura Szpilki!

O debiucie Sarary w formule MMA mówi się od dawna. Zainteresowanie usługami popularnego zawodnika wykazują największe polskie organizacje MMA, z Federacją KSW na czele.

Teraz jednak pojawia się nowy pomysł na debiut Sarary w nowej dla niego formule.

Tomasz Sarara chce walki w MMA!

Wczoraj pojawiła się informacja o potencjalnej walce Dereka Chisory w klatce organizacji Bellator MMA. Brytyjczyk stwierdził, że jeśli z powodu pandemii nie dojdzie do skutku jego walka z Alexandrem Usykiem, to chętnie wejdzie do klatki, by stoczyć walkę w formule mieszanych sztuk walki.

Temat podłapał Sarara, który wcześniej agitował na rzecz walki w MMA z… Arturem Szpilką. Przyznał on, że skoro “Szpila” nie chce z nim walczyć, to może zrobi to Derek Chisora?

“Tak sobie myślę, tak sobie właściwie marze o swoim debiucie w nowej dla mnie formule, MMA. I mam nadzieję, niedługo będę mógł uchylić rąbka tajemnicy, w tym co się dzieję wokół moich planów w mieszanych sportach walki. A skoro nowa o marzeniach, to marzyła by się naprawdę gruba walka z kimś naprawdę mocnym. I o ile JESZCZE, moje umiejętności parterowe nie pozwalają na wyzwanie z kimś kto jest 100% zawodnikiem MMA. To wśród innych “transferowców”, którzy chcą spróbować sił w nowej dyscyplinie nazwisko Dereck Chisora byłoby niewątpliwie takim właśnie spełnieniem sportowych marzeń 😀‼️
Skoro nie Artur, to może ktoś kto z nim ostatnio zwyciężył ❓
Dajcie znać na ile Was to kręci bo mnie już wkręciło 😎
Pozdrawiam”

Tak sobie myślę, tak sobie właściwie marze o swoim debiucie w nowej dla mnie formule, MMA. I mam nadzieję, niedługo będę…

Opublikowany przez Tomasz Sarara / Sarara Team Środa, 15 lipca 2020

Zobacz także:

Czy pandemia dała nam najlepsze gale MMA?

Coś wcześniej niespotykanego zaczęło ostatnio się dziać w MMA. Powrót zaczął się od UFC. Potem poszło polskie MMA, z KSW na czele. A od niedawna słychać o powrocie czołowych organizacji pokroju LFA czy ACA. Sport odżył – i to jaki!

Overeem vs Sakai w walce wieczoru! Jak typujecie?

Alistair Overeem dalej ma marzenie stanąć przed następną szansą mistrzowską. Holender będzie chciał przedłużyć passę zwycięstw w starciu z ciekawie zapowiadającym się Brazylijczykiem.