MMA PLKSWTomasz Romanowski: Wygrywać przed czasem i oczywiście pas KSW!

Tomasz Romanowski: Wygrywać przed czasem i oczywiście pas KSW!

Foto: Romanowski facebook

Tomasz Romanowski (13-7) celuje wysoko! Nie ma co się dziwić jeśli wygrałby najbliższy pojedynek, który już na papierze zapowiada się dużym wyzwaniem. Zwycięzca ”Tylko Jeden” drugi pojedynek w KSW stoczy już piątego czerwca.

Romanowski debiut w największej organizacji w naszym kraju odnotował dziesiątego października. 32-latek podczas KSW 55 pokazał się z dobrej strony. Tomasz wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów z Ionem Surdu. 

Romanowski celuje wysoko!

Tomasz Romanowski (13-7) piątego czerwca stoczy drugi pojedynek w KSW i będzie to duże wzywanie. ”Tommy” skrzyżuje rękawice z doświadczonym Patrikiem Kinclem (23-9). Romanowski w rozmowie z portalem mmanews.pl zapewnia, że trzeba stawiać na walki, które dostarczą kibicom wiele emocji.

To jakieś 11/12 lat w MMA, nawet tego nie liczę i teraz jednak czuję się (naprawdę) mocnym zawodnikiem. Jeżeli będzie jeszcze lepiej, to w ogóle super. Jak mówiłem, mentalnie, tlenowo, fizycznie nabrałem pewności siebie. Trzeba było się odkuć, bo był moment gdy miałem 4 porażki z rzędu, a teraz mam rekord 13-7 i mogę więcej zaryzykować. Jestem w stanie to zrobić i nawet chcę tego. Chcę dać ludziom show, żeby moje walki kończyły się przed czasem. Wiadomo, że mam dobre bitki na punkty, ale ludzie chcą patrzyć na nokauty. Dlatego szykuję się na kończenie pojedynków przed czasem. Oczywiście nie za wszelką cenę, ale bardzo bym chciał bo wiem, że mnie na to stać. Nie mam teraz po co kalkulować. Wcześniej miałem 1 czy 2 walki do przodu. Nawet w tym turnieju i tam trzeba było to rozważać, by ostatnią walkę wygrać mimo kontuzji. W ciągu 4 tygodni zbijania wagi po 10 kg, co też było ciężkie i odczułem to łamiąc w finale rękę. Teraz chcę wygrywać przed czasem dla siebie i co za tym idzie, dla większej wypłaty. Celujemy w walki mocne, żeby wygrywać przed czasem i oczywiście pas KSW.

Walka wieczoru | The Main Event

120,2 kg/265 lb: Mariusz Pudzianowski (14-7, 9 KO) vs Łukasz Jurkowski (17-11, 7 KO, 4 Sub)

77,1 kg/170 lb: Tomasz Romanowski (13-7, 4 KO, 1 Sub) vs Patrik Kincl (23-9, 11 KO, 6 Sub)

93 kg/205 lb: Przemysław Mysiala (24-10, 11 KO, 12 Sub) vs Ivan Erslan (9-1, 5 KO, 1 Sub)

Zobacz także:

Konferencja przed MMA-VIP 2 – jak oglądać w PPV?

18 czerwca odbędzie się gala MMA-VIP 2, czyli wydarzenie organizowane przez Marcina Najmana. Z kolei już w najbliższy piątek 7 maja czeka nas pierwsza konferencja przed tą galą.

Jake Paul i Floyd Mayweather Junior pobili się po konferencji prasowej w Miami! Widzieliście?

Popularny youtuber Jake Paul i jeden z najlepszych pięściarzy w historii boksu – Floyd Mayweather Junior pobili się po konferencji prasowej w Miami, która promuje walkę brata Jake’a – Logana Paula z “Moneyem”.