MMA PLKSWTomasz Romanowski wybrał wagę, w której dalej będzie walczył w KSW: “Dajcie mi kogoś z czołówki”

Tomasz Romanowski wybrał wagę, w której dalej będzie walczył w KSW: “Dajcie mi kogoś z czołówki”

Tomasz Romanowski, który ostatnio częściej walczył w “tommyweight” niż w obowiązujących w światowym MMA kategoriach wagowych wreszcie wybrał wagę, w której dalej będzie walczył w KSW.

Tomasz Romanowski

Zawodnik kojarzony dotychczas z wagą półśrednią, który doszedł już prawie do miana pretendenta do walki o tytuł mistrzowski KSW niejednokrotnie miał problemy z wypełnieniem limitu wagowego do 77 kg. Stąd pomysł, by zmienić dywizję, w której walczy. Teraz “Tommy” zdecydował, w jakiej kategorii dalej będzie rywalizował.

Tomasz Romanowski wybrał wagę, w której dalej będzie walczył w KSW

Na ostatniej gali KSW 72 w Kielcach Tomasz Romanowski ponownie miał problem ze zrobieniem wymaganej wagi. Tym razem przestrzelił ją o około trzy kilogramy. Było to przed starciem z Andrzejem Grzebykiem, które “Tommy” wygrał przez TKO w pierwszej rundzie.

Mimo wygranej, Romanowski dał kibicom informację sugerującą, że zastanowi się nad swoją “wagową” przyszłością.

Teraz na Instagramie ogłosił, że swoją kolejną walkę stoczy w wadze… średniej!

“Z moim pierwszym trenerem który we mnie to zaszczepił i Leda moim przyjacielem z którym poznałem się w programie ,,tylko jeden”
Czekam na propozycje w kategorii średniej jestem gotowy stoczyć pojedynek we wrześniu @wojekr dajcie mi kogoś z czołówki a udowodnię swoją wartość.” – napisał na Instagramie.

Zobacz także:

Wiemy ile pożegnalnych walk stoczy Marcin Najman! Znamy też rywali ”El Testosterona”! Tak będzie?

Marcin Najman postanowił zabrać głos na twitterze. Wiemy ile pożegnalnych walk planuje ”El Testosteron” w 2022 roku. Częstochowianin zapewniał, że 2022 rok będzie ostatnim jeśli chodzi o jego zawodowe starty. Znamy też przeciwników Najmana.

Niesamowity wyczyn Polaka! Jako pierwszy w historii ukończył Iron Mana z 50kg ciężarem na plecach! Widzieliście?

Wojciech Sobierajski ponownie dokonał rzeczy niemożliwej! Tym razem Polak pokonał pełny dystans Iron Mana z dodatkowym 50kg ciężarem na plecach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis