MMA PLFENTomasz Romanowski skacze do mistrza FEN? Paweł Jóźwiak: Niech załatwi sobie przepustkę i umożliwimy mu konfrontację

Tomasz Romanowski skacze do mistrza FEN? Paweł Jóźwiak: Niech załatwi sobie przepustkę i umożliwimy mu konfrontację

Co robi prezes Paweł Jóźwiak, kiedy widzi, że Tomasz Romanowski skacze do mistrza FEN Cezarego Oleksiejczuka? Zaprasza go do konfrontacji w klatce Fight Exclusive Night!

Paweł Jóźwiak

Chodzi o sytuację, w której to Tomasz Romanowski skrytykował wyzwanie do walki Michała Materli przez młodszego z braci Oleksiejczuk na minionej gali FEN 37, gdzie ten zdobył pas mistrzowski wagi półśredniej.

Zdaniem Romanowskiego, który walczy teraz w Federacji KSW – Oleksiejczuka poniosła atmosfera zdobycia pasa mistrzowskiego i niepotrzebnie wyzywał do walki legendarnego Michała Materlę, proponując mu walkę z nim.

Szerzej o tym pisaliśmy -> TUTAJ.

Tomasz Romanowski skacze do mistrza FEN? Paweł Jóźwiak: Niech załatwi sobie przepustkę i umożliwimy mu konfrontację

Teraz sytuację tą skomentował prezes FEN Paweł Jóźwiak. Zaprosił on Romanowskiego do walki w klatce FEN, gdzie miałby zmierzyć się właśnie z Cezarym Oleksiejczukiem:

“Nie no przesada … Czarek z wielkim szacunkiem poprosił tylko Michała o walkę, a sam pomysł był nasz.Tomka bardzo lubię i mocno szanuje . Ale jeśli tak bardzo chce, to niech załatwi sobie przepustkę w swojej federacji i chętnie umożliwimy mu konfrontacje z Czarkiem @fenmma

Zobacz także:

Tak to prawda! Denis Załęcki chce zorganizować na The War walkę 10 na 10! Co wy na to?

Trzecia edycja The War była gruba? To dopiero początek z tego co mówi Denis Załęcki w rozmowie z naszym portalem. Do jeszcze bardziej szalonego zestawienia dojdzie na następnej gali.

Mogło dojść do tragedii! Frank Mir brutalnie znokautowany przez Kubrata Puleva w Triad Combat [WIDEO] Widzieliście?

W tej walce mogło dojść do prawdziwej tragedii! Na gali Triller Triad Combat toczonej w nowej formule sztuk walki, która docelowo ma konfrontować zawodników MMA z profesjonalnymi pięściarzami walczyli Frank Mir i Kubrat Pulev.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis