MMA PLKSWTomasz Romanowski pewny siebie przed XTB KSW 78. Zdradza kiedy zdobędzie pas!

Tomasz Romanowski pewny siebie przed XTB KSW 78. Zdradza kiedy zdobędzie pas!

Tomasz Romanowski już 17 stycznia na gali XTB KSW 78 skrzyżuje rękawice z innym czołowym zawodnikiem wagi średniej KSW Radosławem Paczuskim. “Tommy” jest niezwykle pewny siebie przed tą konfrontacją.

Tomasz Romanowski pewny siebie przed XTB KSW 78

Jest na tyle pewny siebie, że zdradził, kiedy konkretnie zdobędzie pas mistrzowski wagi średniej Federacji KSW!

Bilety na galę KSW 78 już w sprzedaży na eBilet.pl

Tomasz Romanowski pewny siebie przed XTB KSW 78. Zdradza kiedy zdobędzie pas!

W rozmowie opublikowanej na oficjalnej stronie KSW, Romanowski przyznał, że nadchodząca walka będzie eliminatorem do starcia mistrzowskiego i za dwie walki to właśnie on sięgnie po pas mistrzowski:

“Chcę się bić z najlepszymi i chcę być najlepszy. Radek jest moim ostatnim przystankiem w drodze po pas. Za dwie walki będę mistrzem kategorii 84 kg.”

Romanowski nie ukrywa także, że przygotowanie mentalne do walk jest jednym z jego głównych atutów:

“Mam mental na wysokim poziomie i na tym bazuję. Nigdy nie miałem mega techniki, nie miałem warunków. Moje rękawice mają rozmiar XS, a ja wchodzę i tą lewą, małą ręką nokautuję.”

Zobacz także:

FAME MMA 17: Kwieciński krzyczał do Ferrariego! Wpadł Adam Okniński i powstały dymy! Widzieliście?

Podczas trzeciego panelu konferencji FAME MMA 17 widzieliśmy również tak zwane dymy. Tym razem nie było, to na scenie, a przy mikrofonie, gdzie publiczność mogła zadawać pytania do uczestników gali. Alan Kwieciński postanowił w mocnych słowach wypowiedział się o Amadeuszu Rośliku. Długo nie musieliśmy czekać i doskoczył do całej akcji Adam Okniński, który krótko mówiąc nie przepada za ”Alanikiem”.

Jamahal Hill broni Prezydenta UFC: Jeśli nie chcesz zostać uderzonym, to nie uderzaj innych! Co wy na to?

Jamahal Hill (11-1) postanowił zareagować w mediach społecznościowych. Aktualny pretendent do pasa w wadze półciężkiej UFC broni Prezydenta UFC. Amerykanin zapewnił, że trzeba również zwrócić uwagę na to kto pierwszy rozpoczął całe zamieszanie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis