MMA PLKSWTomasz Narkun zaczepia Askhama! Padły mocne słowa!

Tomasz Narkun zaczepia Askhama! Padły mocne słowa!

Tomasz Narkun zaczepia Askhama! Sytuacja w KSW robi się coraz bardziej ciekawa. Po tym jak Scott Askham w dość agresywny sposób zaczepiał Mameda Khalidova i proponował zorganizowanie jednodniowego turnieju z udziałem czterech zawodników, do gry włączył się Tomasz Narkun.

Sytuacja jest rozwojowa, tym bardziej, że ciągle nie wiemy kiedy odbędzie się kolejna gala KSW, a coraz większa ilość zawodników zgłasza gotowość do walki w najbliższych miesiącach.

Tomasz Narkun zaczepia Askhama

Mistrz KSW w wadze półciężkiej dość ma słownych przepychanek Brytyjczyka. Tomasz Narkun jasno zadeklarował, że w kolejnym pojedynku chciałby zmierzyć się z Askhamem, gdyż ten według niego ucieka od walki.

Czego k***a chcesz??? Najpierw wyzywasz mnie na pojedynek chcąc mojego pasa, później chcesz turnieju pomiędzy mną, Tobą, Mamedem i kimś jeszcze. Teraz uważasz, że Mamed nie zasługuje na walkę z tobą… Dość twoich gier, wyjdź do walki jak prawdziwy mistrz i nie uciekaj jak cipa 🖕🖕🖕 Czekam ma ciebie!!! 👉 #ksw53 @ksw_mma #NARKUNTEAM

Czy mistrz kategorii średniej KSW zdecyduję się zdobyć kolejny skalp i zgodzi się na walkę w wyższej kategorii? Tego nie wiemy, ale na pewno coś jest na rzeczy. Nie tylko Tomasz Narkun jest chętny na walkę z Brytyjczykiem. Jak wiemy chęć rewanżu z Askhamem wyraził także Mamed Khalidov, który zarzuca mu, że ten unikał walki w starciu z nim.

Tomasz Narkun w swojej ostatniej walce wygrał przez poddanie z Przemysławem Mysialą na gali KSW 50 w Londynie. Natomiast w poprzedniej walce na KSW 47 nie udało mu się zdobyć drugiego pasa mistrzowskiego, przegrywając z Philem de Friesem, czempionem kategorii ciężkiej.

Scott Askham jest na fali pięciu zwycięstw z czego cztery w organizacji KSW. W swoich walkach pokonywał bardzo doświadczonych rywali co doprowadziło go do zdobycia pasa KSW po zwycięstwie nad Michałem Materlą na KSW 49.

Kiedy Kolejne KSW?

Ciągle nie wiemy kiedy odbędzie się kolejna gala KSW. Informacje jakie do nas dochodzą od włodarzy nie są zbyt optymistyczne. W związku z pandemią koronawirusa kolejna gala KSW odbędzie się najpewniej bez udziału publiczności w studiu telewizyjnym i na 99 procent będzie transmitowana w systemie PPV.