MMA PLTomasz NarkunTomasz Narkun wygrywa w 16. sekund! Przełamał serię porażek w KSW!

Tomasz Narkun wygrywa w 16. sekund! Przełamał serię porażek w KSW!

Tomasz Narkun wreszcie zwycięski! Były mistrz wagi półciężkiej KSW i kandydat na mistrza w dywizji ciężkiej tejże organizacji przełamał serię porażek prezentując kibicom bardzo szybkie zwycięstwo!

Tomasz Narkun wygrywa

“Żyrafa” wczoraj wystąpił na gali SBS MMA 3 w Szczecinie, gdzie mierzył się z Antonio Zovakiem, legitymującym się rekordem 6-4. Powiedzieć, że Narkun był murowanym faworytem do zwycięstwa to tak, jakby nic nie powiedzieć.

Tomasz Narkun wygrywa w 16. sekund! Przełamał serię porażek w KSW!

To, co było na papierze, okazało się prorocze. Tomasz Narkun potrzebował zaledwie 16 sekund, by odprawić z kwitkiem swojego rywala i wrócić na ścieżkę zwycięstw:

Narkun tym samym przełamał serię trzech porażek z rzędu, przez które rozstał się z Federacją KSW. “Żyrafa” przegrywał z Philem De Friesem, Ibragimem Chuzhigaevem i Luisem Henriqe Da Silvą.

Czy wg Was Tomasz Narkun po tej fenomenalnej wygranej powróci do największej organizacji MMA w Europie?

Zobacz także:

Pudzian zabrał głos po przegranej ze Szpilką: Są to moje ostatnie podrygi w zawodowym sporcie! Widzieliście?

Mariusz Pudzianowski zabrał głos w mediach społecznościowych po sobotniej walce na XTB KSW Colosseum 2. Weteran największej organizacji w naszym kraju skrzyżował rękawice z byłym pretendentem do mistrzostwa świata w boksie – Arturem Szpilką.

Lexy Chaplin otworzy nową federację? Ciekawe słowa Don Kasjo!

Kasjusz Życiński był gościem w studiu FANSPORT TV, gdzie przedstawił ciekawe wieści, które usłyszał za kulisami. Lexy Chaplin miałaby stać za nową organizacją freakową!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis