MMA PLKSWTomasz Narkun przed KSW 66: Przy wypełnionej hali zmiótłbym De Friesa!

Tomasz Narkun przed KSW 66: Przy wypełnionej hali zmiótłbym De Friesa!

Tomasz Narkun już w sobotę podejmie się walki z Ibragimem Chuzigaevem. Jednak to nie to jest tematem dzisiejszego artykułu, tematem są słowa Tomasza Narkuna, który w wywiadzie przed KSW 66 powiedział jakby widział walkę z Philem De Frisem przed zapełnioną halą.

Tomasz Narkun to aktualnie najdłużej panujący mistrz w KSW, może się on szczycić chociażby dwukrotnym pokonaniem Mameda Khalidova. Jednak można też pamiętać jego wypady po pas wagi ciężkiej, próbował dwa razy i dwa razy został odesłany z kwitkiem przez Phila De Friesa. W obu walkach nie miał wiele do powiedzenia.

,,Przy wypełnionej hali zmiótłbym De Friesa” – Tomasz Narkun

Tomasz Narkun w grupowym wywiadzie po dzisiejszym ważeniu został zapytany jak ważne dla niego jest wsparcie bliskich, czy kibiców. Na co odpowiedział następująco:

Uwierzcie mi, że gdybym walczył przy hali wypełnionej kibicami to De Friesa bym zmiótł, mogę tylko tyle powiedzieć. Jestem zawodnikiem, który lepiej bije się przy wypełnionej hali niż na jakiejś sali treningowej. To była sala treningowa, ja nie byłem wtedy w stanie wojny, tak jak tutaj.

Oglądalibyście ich trylogię? Warto mieć na uwadze, że już rewanżowe starcie było przyjęte nie zbyt entuzjastycznie przez kibiców. Cały wywiad oczywiście dostępny na naszym kanale Youtube!

Zobacz także:

Miał walczyć za tydzień na FEN, ale zawalczy na najbliższym KSW. Co o tym sądzicie?

W dniu dzisiejszym działo się wiele wokół najbliższej gali KSW, najpierw wypadł Tomasz Romanowski z powodów zdrowotnych, a następnie ogłoszone zastępstwo, którym jest Robert Maciejowski Jednak pojawiły się wcześniej nieujawnione informację ze strony FEN!

Zapraszamy do zobaczenia typowania redakcyjnego gali KSW 66, podoba się?

Zapraszamy na dwieście czterdziestą ósmą edycję naszego typowania redakcyjnego.  W tej odsłonie wytypowaliśmy pojedynki z gali KSW 66 w Szczecinie. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis