MMA PLKSWTomasz Narkun o walce z Roberto Soldiciem: Ja wyzwań nie odmawiam!

Tomasz Narkun o walce z Roberto Soldiciem: Ja wyzwań nie odmawiam!

Tomasz Narkun (18-4) wypowiedział się o potencjalnej walce z Roberto Soldiciem (20-3). Przypomnijmy, że ”RoboCop” po jakże ważnym zwycięstwie zdradził, że nie wyklucza walki o trzeci pas KSW. Jak się okazuje ”Żyrafa” również jest zainteresowany takim starciem.

Narkun

Chorwat w ostatnich dniach zmienia jednak trochę pogląd na takie zestawienie – o czym wspomniał w rozmowie z Igorem Lazorinem.

Jest też tak, że chcę pozostać skromnym i profesjonalnie podejść do tematu. Waga średnia albo półśrednia. Jeśli pójdę walczyć do kategorii półciężkiej, zabraknie mi kilogramów. Byłoby jak w PRIDE, otwarta waga. Trochę taki freak-fight (…) Gdybym ważył 92,5 kilograma albo 93, poszedłbym się bić, ale… to  niemożliwe. Nie wiem, gdyby pojawiła się jakaś dobra oferta. Chcę walczyć ze wszystkimi. Ale to duzi, silni goście. Muszę porozmawiać z menadżerem. Przede wszystkim chcę jednak pozostać profesjonalistą. 77 kilogramów albo 84 (…) Gdy rzuciłem mu wyzwanie, chodziło raczej o samą gadkę. Zobaczymy, co powie Lewandowski. W Polsce lubią freak-fighty, są otwarci na wszystko.

Narkun o walce z Soldiciem: Bardzo na luzie przyjąłem tę informację!

Tomasz Narkun (18-4) w rozmowie z serwisem Zagranie.com wypowiedział się o potencjalnym starciu z Roberto Soldiciem (20-3).

Szczerze mówiąc, to bardzo na luzie przyjąłem tę informację. Roberto powiedział, że interesują go tylko duże wyzwania i ja go rozumiem, bo też tak mam. Jednak na ten moment tylko i wyłącznie skupiam się na walce Ibragimem (…) Powiem tylko tyle – ja wyzwań nie odmawiam (…) ”Robocop” sam powinien wiedzieć, co jest dla niego najlepsze. Jeśli czuje się na siłach, żeby walczyć w półciężkiej, to niech próbuje.

Cały wywiad możecie zobaczyć [TUTAJ]

KSW 66

Początek gali: 19:00

70,3 kg: Marian Ziółkowski (23-8-1, 1 N/C) vs. Borys Mańkowski (22-8-1) – o pas wagi lekkiej
93,0 kg: Tomasz Narkun (18-4) vs. Ibragim Chuzhigaev (15-5) – o pas wagi półciężkiej
83,9 kg: Michał Materla (30-8) vs. Jason Radcliffe (17-8)
79,0 kg: Tomasz Romanowski (14-8 1 N/C) vs. Krystian Kaszubowski (9-2)
70,3 kg: Sebastian Rajewski (11-6) vs. Niklas Bäckström (11-3, 1 N/C)
93,0 kg: Wojciech Janusz (10-7) vs. Przemysław Dzwoniarek (3-1)
70,3 kg: Łukasz Rajewski (11-6, 1 N/C) vs. Donovan Desmae (14-8)
70,3 kg: Gracjan Szadziński (8-4) vs. Francesco Moricca (9-5-1)
77,1 kg: Kacper Koziorzębski (7-4) vs. Hubert Szymajda (9-4).
61,2 kg: Patryk Surdyn (5-2) vs. David Martinik (5-3)

Transmisja: start o 19:00 (sobota)

Zobacz także:

Najman i Boniek wchodzą w dyskusję: Tylko dlaczego od razu fotel prezesa?

Zbigniew Boniek postanowił zareagować i wspomniał o gali MMA VIP 4, która ma się odbyć dwudziestego piątego lutego. Legendarny piłkarz postanowił zapytać ”El Testostrona” czy gala się odbędzie i ponadto skomentował zamieszanie przy ”Słowiku”.

Malik Montana komentuje sytuację z Słowikiem! Widzieliście?

Mosa Ghawsi znany wszystkim jako Malik Montana za pomocą instagrama odpowiadał na pytania widzów. Pojawił się oczywiście pytanie o sytuację z Andrzejem Zielińskim, ps. ”Słowikiem”, który został ogłoszony jako boss MMA VIP. Po tej informacji w mediach powstała prawdziwa burza.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis