Tomasz Narkun chce walczyć na KSW 52: Mordki, robimy show!!!

Foto: KSW
Foto: KSW

Tomasz Narkun (17-3) w tym roku stoczył już dwie walki. Mistrz kategorii półciężkiej KSW  chciałby jednak pojawić się w klatce po raz trzeci i wyraził chęć występu na gali KSW 52 w Gliwicach.

Narkun na wrześniowej gali KSW 50 w Londynie bronił posiadanego pasa dywizji do 93 kg. „Giraffe” szybko uporał z Przemysławem Mysialą (23-10-1), poddając pretendenta już w pierwszej rundzie pojedynku. Zawodnik czuje się na tyle dobrze, iż chętnie zawalczyłby ponownie 7 grudnia w Arenie Gliwice.

„Mordki robimy show !!! Bronimy Mistrzowskiego Pasa na KSW 52 ? Nie mam kontuzji jestem w mega formie nie ma na co czekać chcę dać Wam krwawą walkę na najwyższym poziomie sportowym 😬👉🇵🇱🦒Jesteście na TAK ? Teraz macie okazję by przyczynić się do mojego kolejnego starcia…
Udostępniaj i jedziemy dalej NarkunTeam”

Mordki robimy show !!! Bronimy Mistrzowskiego Pasa na KSW 52 ? Nie mam kontuzji jestem w mega formie nie ma na co…

Opublikowany przez Tomasz Narkun Poniedziałek, 30 września 2019

W walce wieczoru gali KSW 52 wystąpi Mamed Khalidov (34-6-2), którego w przeszłości Narkun pokonał dwukrotnie. „Giraffe” chciał zmierzyć się z Mamedem po raz trzeci. Ten jednak na razie zmierzy się z mistrzem kategorii średniej Scottem Askhamem (18-4).