MMA PLClout MMATomasz Hajto szybko wraca do klatki? Ma być walka z innym piłkarzem!

Tomasz Hajto szybko wraca do klatki? Ma być walka z innym piłkarzem!

Hajto

Jak widać na jednej walce się nie skończy. W ostatnich dniach wyciekła informacja z kim Tomasz Hajto ma zmierzyć się w przyszłym roku w freak fightach. Co ciekawe oponentem ma być również piłkarz. 50-latek w mediach społecznościowych zdradził, że wystąpi na najbliższej gali Clout MMA 2, która dwudziestego dziewiątego października odbędzie się w Płocku.

Były reprezentant Polski w piłce nożnej swój debiut odnotował w co-main evencie Clout MMA 1 w Warszawie, gdzie zmierzył się z byłym siatkarzem Zbigniewem Bartmanem. Co ciekawe Hajto miał swoje okazje, a był zdecydowanym underdogiem.

Bartman skupił się na ciosach, a Hajto początkowo na kopnięciach. W pewnym momencie Tomasz trafił mocnym ciosem i przy siatce wyprowadził parę kolan. Bartman miał duże kłopoty, ale dalej napierał. Zbigniew wychodził z akcjami, ale brakowało konkretów. Mieliśmy też trochę klinczu. W końcówce obaj dochodzili do celu z uderzeniami. Bartman trafił dobrym podbródkowym, ale Hajto zaraz odpowiadał. Druga runda rozpoczęła się od ciągłych akcji. Zbigniew po kopnięciu na tułów rzucił rywala na deski. Bartman skorzystał z okazji i od razu przeszedł do parteru. W pewnym momencie siatkarz wyczuł moment i złapał duszenie.

Szybki powrót do klatki!

Wszystko na to wskazuje! Tomasz Hajto ma stoczyć drugą walkę w freak fightach już dwudziestego dziewiątego października na gali Clout MMA 2 w Płocku.

W internecie szybko pojawiły się plotki, że rywalem Hajto będzie piłkarz Grzegorz Rasiak, a do walki ma dojść w przyszłym roku. Tym samym kto będzie rywalem Hajto w Płocku? Tego dowiemy się najprawdopodobniej na dniach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis