MMA PLKSWTomasz Drwal zirytowany pytaniem dziennikarza! Poszło o znany klub MMA

Tomasz Drwal zirytowany pytaniem dziennikarza! Poszło o znany klub MMA

Borys Mańkowski (20-8-1) i Tomasz Drwal (21-5-1) byli ostatnimi gośćmi programu Oktagon Live. Jedno pytanie poruszyło, ale jak mogło być inaczej jeśli chodziło o stare sprawy. Mowa tutaj o tym czy odejście ”Tasmańskiego Diabła” z Ankosu było dobrym rozwiązaniem.

W drugiej walce wieczoru gali KSW 53: Reborn dojdzie do pojedynku, w którym emocje rozgrzane są do czerwoności jeszcze przed zamknięciem drzwi klatki. Medialny konflikt pomiędzy Borysem Mańkowskim i Marcinem Wrzoskiem narasta od dłuższego czasu. Panowie nie szczędzą sobie mocnych słów i uszczypliwości, a 11 lipca ich wypowiedzi zostaną zastąpione przez pięści w okrągłej klatce KSW.

Borys Mańkowski odpowiada na pytanie o Ankos, Drwal reaguje!

Maciej Turski postanowił zapytać o to co pojawia się bardzo często. Czyli spekulacje czy odejście od Andrzeja Kościelskiego i tym samym Ankosu Poznań spowodowały krok wstecz jeśli chodzi o karierę w MMA. Swoje ”trzy grosze” postanowił wtrącić Tomasz Drwal (21-5-1), który był zniesmaczony takim pytaniem.

Nie no. Wychodzić? Nie macie do mnie więcej pytań? Takie pytania są tendencyjne. Ja mam dla ciebie Panie redaktorze radę. Nie czytaj komentarzy. To wy kreujecie te wszystkie komentarze tymi chwytliwymi nagłówkami. Dajcie spokój, zostawcie w spokoju chłopaka.

Ostatecznie Borys Mańkowski (20-8-1) również odpowiedział na pytanie choć nie chciał długo się nad nim skupiać. Poznaniak deklaruje, że jego zdaniem od odejścia poczynił progres i udowodni to podczas najbliższej gali KSW w studiu telewizyjnym.

Teraz pytanie kto je zadaje? To jest raz, bo domyślam się, że są to ludzie, którzy bardzo często nigdy nie przekroczyli nawet progu sali i nie mają pojęcia. Dwa oglądając walkę nie widzą wielu rzeczy. Jeśli miałbym się do tego ustosunkować to bym powiedział, że teraz w obecnej chwili jestem wyżej niż kiedykolwiek indziej i nie chce mi się odpowiadać na to pytanie, bo generalnie nie jest to pierwsze zadane takie pytanie. Chce to udowodnić w sobotę. Inaczej – w sumie już w ostatniej walce było to widać. Była krótka, więc nie byłem w stanie tego całkowicie pokazać.

Mańkowski w swoim ostatnim boju dla KSW wykonał już pierwszy krok w kierunku kategorii lekkiej i w umownym limicie wagowym szybko rozprawił się z Vaso Bakocevicem. Wcześniej Borys zanotował trzy przegrane z rzędu z niezwykle wymagającymi rywalami. Najpierw przegrał na punkty z Mamedem Khalidovem, z którym zmierzył się w super walce dwóch mistrzów. Następnie utracił pas mistrza w starciu z Roberto Soldiciem, a potem przegrał po mocnym boju z Normanem Parkiem. Teraz więc pochodzący z Poznania zawodnik wraca na drogę zwycięstw i chce ponownie udowodnić swoją wartość w klatce.

Zobacz także:

Awantura! Będą fajerwerki w sobotę?

Mateusz Gamrot i Norman Parke podczas programu Koloseum wdali się w ostrą dyskusję. Trzeba było rozdzielać, bo było blisko rękoczynów

W niedzielę wybory. Podzielacie zdanie Cypisa?

Cyprian Racicki jest zdecydowany i pewny na kogo zagłosować. Dodatkowo ”Cypis” ma swoje zdanie na temat Covid-19