MMA PLBez kategoriiTomasz Drwal specjalnie dla MMAblog i Perfekt TV!

Tomasz Drwal specjalnie dla MMAblog i Perfekt TV!

drwal1.jpg

Przewlekła kontuzja kolana nie pozwoliła Tomkowi na start w gali Beast of the East w Holandia 31 Maja. Jak pisałem już wcześniej, Tomek tą krótka przerwę od startów zawodowych wykorzystał na nadrobienie zaległości na uczelni a takżę podał się kuracji rehabilitacyjnej kolana.
W rozmowie Tomek powiedział, że już kontuzja kolana jest wyleczona w 100%. Wczoraj zakończył kurację i lekarz prowadzący potwierdził, że wszystko jest w porządku.

Co dalej Tomek z Tobą? Zapytałem.

Haha, poczekaj jeszcze troszkę, nie chcę zapeszać, otrzymałem bardzo dobrą propozycje, w ciągu kilku tygodni sporo się wyjaśni.

Ale, Tomek, może choć jakiś szczególik, jaki to kierunek? Już wszyscy w Polsce maja dosyć tego czekania na występy naszych zawodników w topowych imprezach. Czekamy na walki Pawła już tyle czasu, niby już, już i dalej nic, oby podobnie nie było z Tobą.

Wiesz, w tym świecie nic nie można założyć i być pewnym na 100%. Komuś nie związanym z wielkim postaciami światowego MMA nie jest prosto się przebić a ja nie chcę już walczyć dla idei, ten sport kosztuje wiele wysiłku, poświęceń i pieniędzy na odpowiednie przygotowanie do walki.
Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli to nie długo stanę przed wielką szansą . Nic więcej na dzień dzisiejszy Ci nie powiem, po za tym , że od poniedziałku ostro ruszam z treningami. Obiecuję, że jak pozałatwiam wszystkie tematy dostaniesz na gorąco informację.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis