MMA PLMMA-VIPTomasz Chic wzruszył się podczas wywiadu: Mam nadzieję, że zrobię jej wielki prezent! [WIDEO]

Tomasz Chic wzruszył się podczas wywiadu: Mam nadzieję, że zrobię jej wielki prezent! [WIDEO]

Udało nam się porozmawiać z Tomaszem Chicem, który już osiemnastego czerwca zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Tomasz na drugiej edycji MMA VIP zmierzy się z Krystianem Pudzianowskim.

Będzie to niewątpliwie ciężkie wyzwanie, bo przecież Krystian na swoim koncie ma już dwa pojedynki. 40-latek ostatnią walkę stoczył w czerwcu 2020-roku. Krystian nie wyszedł do trzeciej rundy w pojedynku z Piotrem Szeligą. 

Tomasz Chic: Wchodzę tam na 100%!

Tomasz Chic mimo małego doświadczenia jest zmotywowany przed walką z Krystianem Pudzianowskim.

Areczku chcę pozdrowić wszystkich swoich bliskich, moi bliscy wiedzą, że chodzi o nich. Moją rodzinę, która mi jeszcze została. Moje ciocie, wujków. Mam babcie, którą bardzo kocham. Nie odwiedzam jej, bo się wzrusza jak przyjeżdżam, ja też. Jest mi bardzo przykro patrzeć jak ona płacze. Mam nadzieje, że zrobię jej wielki prezent tym – że może uda mi się wygrać tą walkę. Zobaczymy, wchodzę tam na 100%, z takim zamiarem wchodzę do klatki.         

Cała rozmowa poniżej:

Aktualna karta walk MMA-VIP 2:

Złotówa vs. Syntol
Młody Pudzian vs Tomasz Chic
Żurom vs. Antykonfident
Nikoś Zatowka vs Fit Dzik
Żużlowcy Wieczorek vs. Mazur
Adam Okniński vs. TBA
Rolnik „Zabijacz” vs. Adrian Cios
Psychotrop vs. Detailer
K. Zieliński vs. TBA

Zobacz także:

Kim jest ”Żurom”? Przeciwnik Antykonfidenta na MMA VIP 2!

Czas przedstawić sylwetkę Andrzeja Żuromskiego, który osiemnastego czerwca zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. ”Żurom” podczas MMA VIP 2 zmierzy się z ”Antykonfidnetem”.

KSW 61: Łukasz Jurkowski ma przesłanie do hejterów! Widzieliście?

Łukasz Jurkowski powróci do klatki KSW po ponad 2-letniej przerwie, żeby w walce wieczoru gali KSW 61 skrzyżować rękawice ze swoim klubowym kolegą – Mariuszem Pudzianowskim. “Juras” zamieścił na swoim Instagramie obszerny post, odpowiadający na wiele negatywnych komentarzy o tej walce.