MMA PLMMA-VIPTomasz Chic vs Żurom na MMA VIP?! Wszystko zależy od… fanów!

Tomasz Chic vs Żurom na MMA VIP?! Wszystko zależy od… fanów!

Takie zestawienie jest możliwe! Niewykluczone, że doszłoby do niego na zbliżającej się trzeciej edycji MMA VIP, która odbędzie się w październiku. Mowa o zestawieniu Tomasza Chica z Andrzejem Żuromskim. Fani już wcześniej wspominali o takim potencjalnym zestawieniu, ponieważ tutaj mógłby pojawić się potencjalny konflikt do rozwiązania.

Chic

43-latek zadebiutował na drugiej edycji MMA VIP w Częstochowie. Ciosy Żuromskiego dochodziły do celu, a Rafał Podejma próbował zaskoczyć obrotowymi kopnięciami. ”Żurom” zachęcał do dalszej wymiany… Podejma miał dobry plan. Zaraz ruszył po nogi i rzucił dużo cięższym rywalem o matę.

W drugiej odsłonie Podejma trenujący w Ankosie Poznań powtórzył tą akcję. ”Antykonfident” spróbował duszenia trójkątnego rękoma, a to szybko przyniosło świetny efekt.

Żuromski rywalem Chica?

Tego nie możemy wykluczyć! Pojawiło się nagranie na kanale MMA VIP, gdzie  Marcin Najman wychodzi z prośbą do widzów. To właśnie oni zdecydują czy dojdzie do walki Tomasza Chica z Andrzejem Żuromskim.

Radomianin na drugiej edycji MMA VIP w Częstochowie zmierzył się z Krystianem Pudzianowskim. Chic z impetem ruszył na przeciwnika. Pudzianowski nie zamierzał ryzykować i obalił. Szybko pojawiła się krew, a po następnych ciosach Pudzianowski przeszedł do dosiadu. Krystian rozpuścił ręce i tym samym sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Zobacz także:

Kto bije mocniej – Don Kasjo czy Mańkowski? Norman Parke jest pewny!

Kto bije mocniej? Norman Parke jest przekonany, że Kasjusz Życinski bije mocniej niż Borys Mańkowski. Do rewanżu z byłym mistrzem KSW dojdzie drugiego października na FAME MMA 11. Będzie to walka wieczoru zbliżającego się wydarzenia w Gliwicach.

Paweł Jóźwiak zaskoczy Najmana? Pojawiło się nagranie z jego treningu! [WIDEO] Widzieliście?

Paweł Jóźwiak bierze na poważnie wyzwanie rzucone przez Marcina Najmana. Prezes Fight Exclusive Night zamierza sprawić niespodziankę w klatce. Pojawiło się też pierwsze nagranie z jego treningu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis