MMA PLMMA-VIPTomasz Chic przed galą Najmana: Andrzej ma czas na przygotowania, a ja czas na to żeby się wybawić! [WIDEO]

Tomasz Chic przed galą Najmana: Andrzej ma czas na przygotowania, a ja czas na to żeby się wybawić! [WIDEO]

Tomasz Chic wraca do treningów. Radomianin zamierza zaskoczyć widzów/fanów swoim drugim pojedynkiem w MMA VIP. Wstępnie na czwartej edycji miało dojść do jego pojedynku z Andrzejem Żuromskim. Będzie jednak zmiana planów!

Chic

W styczniu 2022 roku ma dojść do mocnego zestawienia. Andrzej Żuromski skrzyżuje rękawice z debiutującym Mirosławem ”Miśkiem z Nadarzyna” Dąbrowskim. W tej sytuacji Chic pozostaje bez przeciwnika.

Do pierwszej walki Chica doszło w czerwcu w Częstochowie. Pudzianowski nie zamierzał ryzykować i obalił. Szybko pojawiła się krew, a po następnych ciosach Pudzianowski przeszedł do dosiadu. Krystian rozpuścił ręce i tym samym sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Te starcie możecie zobaczyć poniżej:

Chic przed galą Najmana!

Udało nam się porozmawiać z Tomaszem Chicem przed piątkową galą MMA VIP 3, która odbędzie się w Częstochowie. Tomasz zdradził jaki pojedynek go najbardziej interesuje i skomentował swój debiut.

Cała rozmowa poniżej:

Tomasz Chic to osoba, która przeżyła bardzo dużo w swoim życiu. Chic prowadzi kanał na YouTubie, na którym pokazuje widzom swoje szalone życie. Ponadto Tomasz motywuje i mówi widzom jak powstać, gdy pojawiają się ciężkie chwile.

Chic na swoim kanale YouTube ma 47 tys. subskrybentów, a na instagramie posiada 82 tys obserwujących.

Zobacz także:

Dziennikarz TVN ostro o PunchDown: To jakieś pseudo-gladiatorstwo XXI wieku! Co wy na to?

Konrad Piasecki dziennikarz TVN to kolejna osoba, która w mocnych słowach wypowiedziała się o PunchDown. Chodzi o sytuacji na piątej edycji, gdy Artur Walczak został ciężko znokautowany – i aktualnie walczy o życie w szpitalu.

MMA-VIP 3. Kiedy gala Najmana? Jak wykupić PPV?

Już w piątek 29 października czeka nas gala MMA-VIP 3, podczas której do klatki powróci jej organizator – Marcin Najman.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis