MMA PLMMA-VIPTomasz Chic potwierdza! Będzie następna walka w MMA VIP!

Tomasz Chic potwierdza! Będzie następna walka w MMA VIP!

Tomasz Chic w mediach społecznościowych zdradził, że stoczy swój następny pojedynek w mieszanych sztukach walki. Dojdzie oczywiście do tego na gali MMA VIP. Radomianin budził największe zainteresowanie przy drugiej edycji w Częstochowie.

Tomasz Chic to osoba, która przeżyła bardzo dużo w swoim życiu. Chic prowadzi kanał na YouTubie, na którym pokazuje widzom swoje szalone życie. Ponadto Tomasz motywuje i mówi widzom jak powstać, gdy pojawiają się ciężkie chwile.

Chic na swoim kanale YouTube ma 44 tys. subskrybentów, a na instagramie posiada 59,5 tys obserwujących.

Kto będzie przeciwnikiem?

Tomasz Chic wczoraj spotkał się z Marcinem Najmanem oraz Dariuszem Kosowskim. Radomianin zdradził, że dojdzie do jego następnej walki w MMA. Będzie to najprawdopodobniej już na trzeciej edycji, która planowana jest na październik.

Kto będzie przeciwnikiem? Mówiło się o potencjalnej walce z Mateuszem Murańskim. Tata ”Murana” wyjawił, że odrzucili taką propozycję ze względu na inne postacie, które zakontraktował ”El Testosteron”.

Do pierwszej walki Chica doszło w czerwcu w Częstochowie. Pudzianowski nie zamierzał ryzykować i obalił. Szybko pojawiła się krew, a po następnych ciosach Pudzianowski przeszedł do dosiadu. Krystian rozpuścił ręce i tym samym sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Te starcie możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Abus Magomedov zamienia KSW na UFC! Da radę?

Kilka dni temu dowiedzieliśmy, że Abus Magomedov (24-4-1) nie będzie już kontynuował swojej kariery w KSW. Teraz zaś wiadomo, że jego nowym pracodawcą zostanie największa organizacja MMA na świecie, czyli UFC.

Juras ostro komentuje wpis McGregora: Tak upada z hukiem legenda Conora! Widzieliście ten wpis?

To jest ciężki okres w karierze Conora McGregora (22-6). Irlandczyk przegrał ostatnie dwie walki, a po kontrowersyjnym zachowaniu spadła na niego duża krytyka. Mowa tutaj o zachowaniu po walce czy jego mocnych słowach w kierunku żony Dustina Poiriera (28-6).