MMA PLMMA-VIPTomasz Chic po walce z Pudzianowskim na MMA VIP 2: Naprawdę jestem zawiedziony! [WIDEO]

Tomasz Chic po walce z Pudzianowskim na MMA VIP 2: Naprawdę jestem zawiedziony! [WIDEO]

Mamy pierwsze słowa Tomasza Chica po debiucie w mieszanych sztukach walki. Radomianin na drugiej edycji MMA VIP w Częstochowie zmierzył się z Krystianem Pudzianowskim.

Chic

Chic z impetem ruszył na przeciwnika. Pudzianowski nie zamierzał ryzykować i obalił. Szybko pojawiła się krew, a po następnych ciosach Pudzianowski przeszedł do dosiadu. Krystian rozpuścił ręce i tym samym sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Zobaczcie co powiedział Pudzianowski po zwycięstwie:

Tomasz Chic: Nie wiem może wezmę drugą walkę!

Tomasz Chic w mediach społecznościowych skomentował walkę z Krystianem Pudzianowskim. Radomianin nie wyklucza, że stoczy następny pojedynek.

12 miałem urodziny, dwa/trzy dni się odpaliłem i jeszcze byłem w stanie na te grzmoty osiemnastego. Tylko, że sprowadził mnie, wygrał, był lepszy, cięższy, lepiej przygotowany. Myślałem, że jakieś wymiany pójdą na to byłem przygotowany na 100%, nawet na 120%. Ostre grzmoty, szczelna garda, białoruskie haki/sierpy, proste z podrkętką z pleców. Naprawdę jestem zawiedziony, że tak szybko to się skończyło. Nie ma co pi**dolić ciężkie ręce ma ten Pan Krystian, jeszcze w rękawicach MMA nie ma zasłoniętych tych… młotków. Dostaniesz takiego młotka i od razu pękło mi tu.. kość policzkowa. Po pierwszym takim młotku, który wszedł dobrze. Byłem już wtedy taki wkur**ony. Mówię do sędziego ”podnieś to ku**a”, bo już byłem wku**iony, a on ”nie mogę, bo on pracuje” (śmiech). Trzymałem się jak mogłem przyklejony, nie mogłem mu klamry zapiąć, za szeroki był, nie mogłem nic mu zrobić. Mogłem się tylko zesrać i się zesrałem. No i ten zakończył walkę i ch**. No i oczywiście wróciłem do pokoju, pierwsze co zrobiłem to na co czekałem! Już od wychodzenia do walki i mówię jak najszybciej rach ciach i lecimy. Taki żywot, nie wiem może wezmę drugą walkę, zobaczymy. Z kim? Kto wie, loteria (śmiech).           

Zobacz także:

Krzysztof Stanowski sądzi się z FAME MMA. Poszło o nazwanie walk “patologią” oraz starcie Polaka z Don Kasjo! Jak to się skończy?

Jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych i influenserów w Polsce Krzysztof Stanowski sądzi się z FAME MMA! Dziennikarz opublikował w mediach społecznościowych kilka wpisów, w których wyjaśnił swoją obecność w Poznaniu.

Elite Fighters: Warszawski Dresik wskazał zawodnika rezerwowego w starciu z Mateuszem Murańskim! Dobra opcja?

Norbert Janecki już w wakacje zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. ”Warszawski Dresik” wystąpi w walce wieczoru pierwszej edycji Elite Fighters, która odbędzie się trzydziestego pierwszego lipca. Janecki zmierzy się z Mateuszem Murańskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis