MMA PLDon KasjoTomasz Chic ostro do Don Kasjo: Zobaczysz jak Cię zetrę na miazgę, wytrę Tobą podłogę! [WIDEO]

Tomasz Chic ostro do Don Kasjo: Zobaczysz jak Cię zetrę na miazgę, wytrę Tobą podłogę! [WIDEO]

Tomasz Chic nie wytrzymał i na swoim kanale YouTube ostro wypowiedział się o Kasjuszu Życińskim. Zawodnik MMA VIP chętnie zmierzy się z ”Don Kasjo” w boksie. Nie brakowało mocnych słów.

Chic

Radomianin podczas MMA VIP 4 zmierzy się z Andrzejem ”Żuromem” Żuromskim. Do gali dojdzie piątego lutego w Wieluniu. Tomasz w końcu rozpoczął przygotowania, które spędza w Aligatores Fight Club pod okiem Tomasza Janiszewskiego.

Chic o Don Kasjo: Jeżeli uderzasz w całą galę to licz się z konsekwencjami!

Tomasz Chic jest pewny swego jeśli mowa o jego potencjalnej walce z popularnym ”Don Kasjo”. Chic postanowił w mocnych słowach odnieść się w kierunku byłego gwiazdora FAME MMA.

Dobry wieczór kochani jakże zawrzało ponownie w internecie. Końca nie ma, końca nie widać. Chcę, abyście dobrze to usłyszeli, a po drugie żebyś Ty to dobrze usłyszał! Konkretnie do jednej osoby to kieruje – Don Kasjo. Nie wiem jak on tam na imię, jaki wabik ma artystyczny, ale chyba Don Kasjo skoro firmuje się tym. Możesz uderzać w Marcina jak Ci się żywnie podoba, możesz mówić co chcesz masz do tego pełne prawo. Jeżeli uderzasz w całą galę to licz się z konsekwencjami, bo tam jest nie tylko Marcin. Najman pełni tam taką samą rolę co Ty, ja nie będę mówił brzydko, ale jest… On prowadzi tylko tą galę, rekomenduje ją, niebawem to się zmieni, ale Ty nie masz prawa obrażać ani uczestników – bo być może są tam fajni ludzie, dobre chłopaki, którzy mają więcej honoru niż Ci się wydaje. Więcej honoru niż Ty oleju w głowie i rozsądku (…) Lata ciężkiej pracy z ludźmi nie ludziskami, nie z dziwolągami, nie dziwadłami bez honoru, którzy mówią o honorze, a z honorem mają mało wspólnego. To wychodzi z czasem przez lata wydarzeń i uwierz mi jakbyś znalazł się w chociaż jednej takiej sytuacji, w których ja miałem dziesiątki to byś piszczał jak dziewczyna. A prawdziwy mężczyzna zaciska zęby i czeka, bo czas jest sprawiedliwy i idzie dalej przez życie, nie zwracając na nic uwagi. Wy się najbardziej skupiacie na sprawach, które was nie dotyczą (…) Każdy zasługuje na szansę, albo ją wykorzysta, albo nie. A Ciebie to guzik obchodzi kto to wykupuje i kto to ogląda. Ty dajesz świadectwo siebie samego co mówisz. To jak formułujesz zdania, przecież Ty jesteś takim ćwierć durniem, że nawet nie potrafisz się wypowiedzieć. Nie wiem czy to jest to od tych dildo co wyłapałeś na głowę czy uderzyłeś się w głowę, czy masz problem z oddychaniem i niedotlenieniem mózgu. Objawia się w taki, a nie inny sposób. To dawaj na twoich zasadach, zasadach boksu z normalnym chłopakiem, ulicznikiem. Dawaj i zobaczysz co Ci zrobię. K**wa przysięgam, że się przygotuje. To będzie jedyne starcie, do którego się przygotuje. Same pięści tak jak kiedyś w szkole podstawowej wychodziło się za szkołę, same pięści tylko ręce. Śmiało, jestem niższy od Ciebie, masz dłuższy zasięg rąk. Mów kiedy, organizuj to, zobaczysz jak Cię zetrę na miazgę, wytrę Tobą podłogę bo tego jesteś wart. Jesteś zwykłą ścierką i to z Tobą zrobię (..) Za bardzo się rozpędziłeś. Przesadziłeś, przekroczyłeś pewne granice, bo Marcin to Marcin, ale gala to gala (…) Jesteś reprezentantem patologii. Nie mogę patrzeć na was, a jednak mimo wszystko nie odnoszę się, nie mówię żeby Ciebie nie oglądali, nie mówię nikomu że kładę na Ciebie falusa, nie mówię że jesteś taki jak taki. Pamiętaj milczenie jest złotem, a mowa srebrem.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Witalij Kliczko apeluje do Niemiec: To jest brak wsparcia i zdrada przyjaciół! Co wy na to?

Sytuacja na Ukrainie za moment może być bardzo poważna. W tym momencie na granicy pojawiło się liczne wojsko rosyjskie. Witalij Kliczko prezydent Kijowa ma ważny apel do Niemiec.

Krzysztof Rozpara mocno o zachowaniu Don Kasjo: Nie będzie nam Kasjusza brakować! Zaskoczeni?

Niedawno było głośno o tym, że popularny Kasjusz Życiński został włodarzem organizacji PRIME SHOW MMA. Wiele było dywagacji co na ten temat sądzą założyciele FAME, jeden z nich udzielił odpowiedzi w wywiadzie dla Tomasza Majewskiego z FightsportPL.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis