MMA PLFreak FightTomasz Chic myśli nad założeniem nowej organizacji MMA: Ktoś wykłada na to bańkę!

Tomasz Chic myśli nad założeniem nowej organizacji MMA: Ktoś wykłada na to bańkę!

Tak to prawda! Tomasz Chic w rozmowie z naszym portalem zdradził, że zastanawia się nad stworzeniem nowej organizacji MMA. Radomianin podkreśla, że trzeba to zrobić dobrze i odpowiedzialnie.

Chic

Ponadto zawodnik MMA VIP zdradził, że dostał parę ciekawych propozycji walk. Miały to być czołowe freakowe organizacje. Czy ostatecznie dojdą do porozumienia i będzie podpisanie kontraktu? Tego nie można wykluczyć.

Tomasz Chic na swoim koncie ma dwie walki w organizacji Marcina Najmana i Dariusza Kosowskiego. Ostatnie starcie miało miejsce na MMA VIP 4, przy którym było dużo zamieszania. Zmiana daty i lokalizacji. Wszystko po tym jak ogłoszono bossa federacji – Andrzeja Zielińskiego ps. ”Słowik”! Chic zmierzył się z Andrzejem Żuromskim i już w pierwszej rundzie widzieliśmy ciężki nokaut.

Tak to wyglądało:

Chic: Dzisiaj jestem po słowie z kimś!

Tomasz Chic w rozmowie z naszym portalem wyznał, że bierze pod uwagę stworzenie nowej organizacji. Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie pojawiło się dużo nowych projektów. Pytanie kluczowe – ile z nich pozostanie na rynku?

MMA VIP ma teraz taką sytuację jaką ma trochę na własne życzenie. Tam się działo dużo ostatnio. Nie chcę się wypowiadać na razie. Być może ja stworzę – o jak się zrymowało, federację nową, która będzie miała fajną kartę walk. Zobaczymy, dzisiaj jestem po słowie z kimś. Wczoraj była rozmowa w Hiltonie ktoś wykłada na to bańkę Europy, żyć nie umierać. Trzeba to zrobić dobrze i odpowiedzialnie.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Mateusz Murański o spotkaniu Donalda Tuska: Nie mówię, że tylko fotka! Co wy na to?

Mateusz Murański już w sobotę wraca do klatki FAME MMA. ”Muran” w Tauron Arenie ma do wyjaśnienia konflikt z Alanem Kwiecińskim. Murański w rozmowie z naszym portalem skomentował spotkanie z Donaldem Tuskiem. Takie też się odbyło, gdy Mateusz był w drodze na drugą konferencję freakowej gali.

Marcin Najman komentuje trening Murańskiego: Zobaczymy ile jeszcze czasu potrwa ten kabaret! Widzieliście?

Na kanale MMA-bądź na bieżąco pojawiło się nagranie z treningu Jacka Murańskiego. Tym razem zobaczyliśmy nie tylko fronty na kolano, a także wyprowadzane ciosy. 53-latek jest zmotywowany i rozpędzony przed drugim pojedynkiem w organizacji FAME MMA. Jego trening skomentował odwieczny rywal Marcin Najman.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis