MMA PLBoksTomasz Adamek zadebiutuje w MMA? Pojawiła się kusząca propozycja!

Tomasz Adamek zadebiutuje w MMA? Pojawiła się kusząca propozycja!

To byłoby spore zaskoczenie! Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) zapowiedział dwie następne walki w ringu. Jak się okazuje ”Góral” jest również kuszony propozycją starcia w mieszanych sztukach walki.

Adamek

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie na powrót Adamka zareagował Marcin Najman. ”El Testosteron” jest dalej gotowy i chętny na takie zestawienie w MMA.

Ponoć powraca świętobliwi Tomasz Adamek. Czyżby miał dotrzymać słowa i położyć milion, że znokautuje mnie w 5 sekund.? Tak deklarował!  W mma w 5 sekund to bedziecie co najwyżej w dosiadzie, albo w bocznej. Ale co ja tam wiem.

Adamek dostał propozycję walki w MMA!

Mateusz Borek na twitterze zdradził, że duża polska organizacja MMA kusi Tomasza Adamka debiutem w nowej dla niego formule. Jak się okazuje ”Góral” w przeszłości miał dostać propozycję walki w… FAME MMA!

Skoro @boxingfun pomoże Cieślakowi to Polsat znów będzie musiał postawić na Tomka…….póki co na dwie walki……ale jak pójdzie dobrze to kto wie…..

Tomek nie zakładał rękawic od 3 lat. Od walki z Millerem. Wiec dziś na jego miejscu nawet z rozbitym 45- letnim dziadkiem Cunninghamem bym nie boksował. Bo on jest w treningu cały czas, po komediowej walce z Mirem.

Az mi sie nie chce rozwazac czy z rozbitym dziadkiem Cunnem czy nie. Jestem zdecydowanym przeciwnikiem swiadomego robienia ze sportu cyrku. Takie pomysly prosze do Fame mma.

Akurat była też propozycja. Odmówił. Teraz duża polska organizacja MMA też proponuje Fight 🙂

O….mam nadzieje ze Tomek, ze swoim sportowym dorobkiem nie bedzie ani udawal zawodnika mma ani czynnego piesciarza. Zbyt duzo osiagnal, dobrze zainwestowal zeby sie teraz osmieszac za kase ktoty mu nic nie wniesie do zycia.

Zobacz także:

Trener Bonusa BGC dalej ma nadzieje, że dojdzie do jego konfrontacji z Ferrarim! Co wy na to?

Eryk Bręczewski podczas cage’a z Amadeuszem Ferrarim zapewniał, że nie powiedział ostatniego słowa i kwestią czasu jest jego następna konfrontacja z Roślikiem. Bijatyka po ważeniu High League zrobiła duży szum. Trzeba przyznać, że ”Ferrari” potrafi zrobić dymy nie tylko w organizacji, w której walczy.

Maciej Kawulski woli starszą wersję Damiana Janikowskiego! A wy?

Maciej Kawulski zapewnia, że woli starszą wersję Damiana Janikowskiego (6-4), który był bardziej eksplozywny i więcej ryzykował. Przypomnijmy, że brązowy medalista olimpijski w zapasach w sobotę doznał czwartej przegranej w mieszanych sztukach walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis