MMA PLBoksTomasz Adamek potwierdza powrót do ringu! Podał konkretną datę i organizatora jego walki!

Tomasz Adamek potwierdza powrót do ringu! Podał konkretną datę i organizatora jego walki!

Foto: Facebook/ Tomasz Adamek

Tomasz Adamek potwierdza powrót do ringu! Okazuje się zatem, że informacja, która obiegła świat sportów walki w miniony weekend została teraz oficjalnie potwierdzona.

Z Tomaszem Adamkiem o powrocie do ringu rozmawiał Super Express. To właśnie w rozmowie z tym dziennikiem, “Góral” podał datę swojego powrotu oraz organizatora kolejnej walki.

Tomasz Adamek potwierdza powrót do ringu! Podał konkretną datę i organizatora jego walki!

Adamek potwierdził swój powrót 18 czerwca na gali, którą zorganizuje Telewizja Polsat, czyli wieloletni partner biznesowy Tomasza Adamka:

“Na pewno moja walka odbędzie się 18 czerwca na gali, którą będzie organizował Tomasz Babiloński. Rozmawiamy z Zygmuntem Solorzem. Prezes Polsatu kilka tygodni temu odwiedził mnie w New Jersey i złożył konkretną propozycję. Dlatego wracam na ring.

Telewizja Polsat wykłada pieniądze i to ona wybiera mi rywala. Ostateczna decyzja należy jednak do mnie. Na pewno nie będę walczył z nikim z czołówki wagi ciężkiej, bo nie chcę zabijać się w ringu. Swoje już zrobiłem. Po prostu chcę się przypomnieć kibicom. Później czeka mnie wesele córki.”

Co prawda nie padło nazwisko rywala dla “Górala”, ale nie jest tajemnicą, że Telewizja Polsat pracuje nad zestawieniem legendy polskiego boksu z innym legendarnym pięściarzem z naszego kraju – Dariuszem Michalczewskim.

Na potwierdzenie tego starcia będziemy musieli jeszcze jednak chwilę poczekać.

Zobacz także:

Wymiana słowa na linii Bedorf-Kita dalej trwa! W przyszłym roku dojdzie do rewanżu?

Obaj co do jednego są zgodni! W przyszłym roku musi dojść do rewanżowego starcia.

Amanda Nunes vs Megan Anderson przełożone! Jest nowa data starcia o pas UFC!

Starcie Amanda Nunes vs Megan Anderson oficjalnie przełożone! Stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski wagi piórkowej, który jest w posiadaniu Brazylijki.

Bonusy po KSW 57 rozdane! Czterech nagrodzonych dodatkowymi pieniędzmi!

Bonusy po minionej gali KSW 57 rozdane! Największa organizacja MMA w Polsce opublikowała wideo przedstawiające zawodników i ich akcje, za które otrzymali oni dodatkowe bonusy pieniężne.