MMA PLBoksTomasz Adamek odpowiada Michalczewskiemu: Wracam bo się nudzę, wiem co robię!

Tomasz Adamek odpowiada Michalczewskiemu: Wracam bo się nudzę, wiem co robię!

Foto: Cyfrasport

Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) szybko odpowiedział na ostatnie słowa Dariusza Michalczewskiego (48-2, 38 KO), którego zdaniem ”Góral” wraca po pieniądze. Przypomnijmy, że Adamek zapowiedział powrót na ring i już mówi się o dwóch walkach.

Michalczewski o powrocie Adamka wypowiedział się w rozmowie z Sportowymi Faktami.

To trochę przykre, bo te ostatnie walki Tomka, szczególnie ta z Jarrellem Millerem, nie były do końca fajne. I fakt, że Amerykanin został złapany na dopingu, wiele nie zmienia. Wydaje mi się, że Tomek zwyczajnie potrzebuje kasy. No bo jaki może być powód tego powrotu? Nie ma innej odpowiedzi. Nikt mi nie powie, że on nagle chce zbudować formę życia i zaboksować na swoim najwyższym poziomie, bo mu się chce, bo odczuł taką potrzebę. Ile on ma lat? No to o czym my rozmawiamy? Nie ma o czym gadać. Szkoda mi tego chłopaka. Szkoda, że musi jeszcze boksować i to po tak długiej przerwie. Widocznie zabrakło “siana”. Ale Tomek nie jest wyjątkiem. Wielu pięściarzy zmaga się z takim problemem. Chyba nie ma w Polsce zawodnika, który by się dobrze ustawił po karierze. Ja doskonale wiem, ile trzeba wygrać, ile zarobić, ile zainwestować, żeby później żyć na godnym poziomie. Są też badania na ten temat.

Jest odpowiedź Adamka!

Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) w rozmowie z Przemysławem Garczarczykiem skomentował słowa Dariusza Michalczewskiego (48-2, 38 KO). ”Góral” zapewnia, że powodem następnych walk nie są pieniądze.

Ja zawsze się z tego śmieje. Gdyby tak było, to rzeczywiście bym się martwił. Znamy przypadki, gdzie pięściarze musieli wracać do ringu z powodu kłopotów finansowych. To jednak nie mój przypadek. Ja wychodzę do ringu, bo chcę. Mam 44 lata, ale nie czuję się dziadkiem. Pieniędzy nie straciłem. Zainwestowałem je w nieruchomości. Do tego moja żona pracuje i bardzo dobrze zarabia, bo jest pielęgniarką na bloku operacyjnym w Nowym Jorku. Wracam, bo się nudzę. Czuje się na siłach. Codziennie biegam, chodzę na siłownie i robię walkę z cieniem. Ja dzisiaj ważę 100 kg. Pilnuję wagi. Czuję się dobrze, dlatego wychodzę do ringu. Przecież nie jestem idiotą. W ringu mogą mi zrobić krzywdę, a nawet zabić. Nie chcę, aby moja żona została młodą wdową. Wiem co robię.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

KSW: Pasha w organizacji? Kawulski zaprasza na kawę!

Jarosław „Pasha” Jarząbkowski w MMA – to temat, który od dłuższego czasu budzi emocje w wielu kibicach Freak-Fightów. Czy jednak legenda e-sportu miałaby zadebiutować w mieszanych sztukach walki jako sportowiec aniżeli freak, a zamiast FAME miałoby to miejsce na gali KSW?

MMA VIP: Żuromski dostał propozycję walki z Miśkiem z Nadarzyna! Tak twierdzi ”Żurom”! Co wy na to?

Andrzej Żuromski już niebawem wraca do klatki! ”Żurom” w mediach społecznościowych zdradził, że dostał trzy propozycje, ale dwie bierze mocno na poważnie. Andrzej wspomniał o potencjalnej walce z Tomaszem Chicem i ”Miśkiem z Nadarzyna”.