MMA PLTomasz AdamekTomasz Adamek ma przesłanie do młodych ludzi: Na pozór jest to fajne, ale tak naprawdę jest to tragedia

Tomasz Adamek ma przesłanie do młodych ludzi: Na pozór jest to fajne, ale tak naprawdę jest to tragedia

Jeden z najlepszych pięściarzy w historii polskiego boksu – Tomasz Adamek przy okazji rozmowy z TVP Sport ma przesłanie do młodych ludzi. “Góral” zwraca uwagę na wpływ internetu na dzisiejszą młodzież i głupoty, które wg niego przez ten internet przychodzą młodym ludziom do głowy.

Tomasz Adamek ma przesłanie do młodych ludzi

Adamek zdradził, że będzie teraz odwiedzał zakłady poprawcze i propagował wyładowywanie energii poprzez sport. “Góral” zamierza pojeździć po Polsce i rozmawiać z młodymi ludźmi, którzy zbłądzili w swoim życiu.

Tomasz Adamek ma przesłanie do młodych ludzi: Na pozór jest to fajne, ale tak naprawdę jest to tragedia

Recepta na wyładowanie się wg Tomasza Adamka? Bieganie, aktywność fizyczna, gra w piłkę, tenisa czy uprawianie boksu. To może wpływać pozytywnie na rozładowywanie napięcia i może zapobiec różnym życiowym tragediom:

“Dzisiaj mówię do tych młodych – masz dużo energii? Bierz dres, idź biegaj, idź grać w piłkę, idź grać w tenisa, cokolwiek rób, by tę energię rozładować. Jeśli tego nie zrobić, to właśnie poprzez internet przychodzą głupie myśli do głowy: zróbmy to, zróbmy to. Na pozór jest to fajne, ale tak naprawdę jest to tragedia i potem rodzice cierpią widząc, co ich dzieci wyprawiają. To droga donikąd.

Cała rozmowa portalu TVP Sport z Tomaszem Adamkiem do sprawdzenia TUTAJ -> Tomasz Adamek: freak fighty? Nie zniżam się do takiego poziomu

Zobacz także:

Nowy rywal Wiewióra na FAME 17 ogłoszony! Nie wygrał on od czterech walk! Widzieliście?

Nowy rywal Wiewióra na galę FAME 17 ogłoszony! Informacja o zawodniku, który zastąpi kontuzjowanego Arkadiusza Tańculę obiegła media społecznościowe wczoraj. Choć opinie o tym zastępstwie naprawdę są różne.

Denis Labryga zapowiada walkę w High League! Znamy potencjalnych rywali! Co wy na to?

Denis Labryga znany z organizacji WOTORE w rozmowie z portalem FanSportu.pl zdradził, że wystąpi w freakowej organizacji. Co ciekawe ma, to być start na najbliższej gali High League 6, która osiemnastego marca odbędzie się w Katowicach. Ponadto Labryga zdradził swoich potencjalnych przeciwników.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis