MMA PLKSWTomas Mozny o walce z Arkadiuszem Wrzoskiem na KSW 79: Będzie podobna do starcia Wrzoska z Sararą

Tomas Mozny o walce z Arkadiuszem Wrzoskiem na KSW 79: Będzie podobna do starcia Wrzoska z Sararą

Tomas Mozny już niedługo zadebiutuje w Federacji KSW, gdzie zmierzy się z Arkadiuszem Wrzoskiem na gali KSW 79 w Libercu w Czechach. Właśnie o nadchodzącej walce z Polakiem wypowiedział w rozmowie opublikowanej na oficjalnej stronie Federacji KSW.

Tomas Mozny o walce z Arkadiuszem Wrzoskiem

Bilety na galę KSW 79 już w sprzedaży na eBilet.pl

Pojedynek Wrzoska i Moznego będzie rewanżem. Pierwsze starcie między tą dwójką odbyło w roku 2015 podczas gali w Warszawie. Panowie starli się w boju o pas mistrzowski organizacji WKU. Pojedynek rozegrał się na pełnym dystansie, a zwycięzcą okazał się Mozny.

Tomas Mozny o walce z Arkadiuszem Wrzoskiem na KSW 79: Będzie podobna do starcia Wrzoska z Sararą

Słowak doskonale pamięta tamten pojedynek:

“Bardzo dobrze wspominam walkę z Arkiem, ponieważ go wtedy pokonałem – mówi Možný.  – Starcie było bardzo trudne, bo Arek to bardzo twardy zawodnik. Ostatecznie jednak walka polega na tym, że wygrywa lepszy, a wtedy byłem nim ja.

Teraz, przed nadchodzącym rewanżem, Tomas Mozny jest przekonany, że razem z Arkadiuszem Wrzoskiem dadzą w klatce podobne emocje, jakie przyniosła epicka batalia Wrzoska z Tomaszem Sararą:

“Od 15 lat walczę w K-1. Walczyłem między innymi dla Glory, największej kickboxerskiej organizacji na świecie. Czuję jednak, że dobrze odnalazłem się w MMA. Kiedy wyląduję z Arkiem w parterze, to moje młoty muszą go po prostu uziemić. Myślę, że nasza walka będzie podobna do starcia Wrzoska z Sararą. Uważam, że skończy się ona nokautem, bo obaj mamy kowadła w rękach. Będziemy walczyć w małych rękawicach, a w wadze ciężkiej jeden mocny cios może skończyć walkę.”

Zobacz także:

Khalidov o komentarzach w internecie po walce z Pudzianem: Nie kopcie człowieka, który przegrał! Co wy na to?

Na kanale ”Klatka po klatce” pojawiła się rozmowa z Mamedem Khalidovem. Były mistrz KSW w rozmowie z Arturem Mazurem ponownie został zapytany o komentarze, które pojawiały się po jego ostatniej walce z Mariuszem Pudzianowskim. Khalidov zapewnia, że najbardziej w tej sytuacji oberwało się Pudzianowskiemu.

Michał Turyński obronił pas WKN! Polak znokautował rywala latającym kolanem! [WIDEO] Widzieliście?

Mamy świetne informacje z Francji, a dokładnie z Nimes. Nasz reprezentant Michał Turyński obronił pas mistrzowski organizacji WKN. Polak ponownie pokonał zawodnika publiczności Fabrice Aurienga. Reprezentant Fighter Wrocław zakończył pojedynek efektownie przed czasem!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis