MMA PLKSWTom Breese przestrzega Damiana Janikowskiego przed KSW 74: Trenowałem z Anthonym Joshuą

Tom Breese przestrzega Damiana Janikowskiego przed KSW 74: Trenowałem z Anthonym Joshuą

Tom Breese już zaraz zadebiutuje w klatce organizacji KSW. Na gali KSW 74 w Ostrowie Wielkopolskim, która odbędzie się w najbliższą sobotę skrzyżuje rękawice z Damianem Janikowskim. Anglik jest jednak bardzo pewny siebie przed tą konfrontacją.

KSW 74

Ostatnie bilety na KSW 74 w sprzedaży na ebilet.pl.

W wywiadzie opublikowanym na oficjalnej stronie Federacji KSW, Tom Breese przestrzega Damiana Janikowskiego i zapowiada, że przyszedł do KSW zdominować całą dywizję średnią.

Tom Breese przestrzega Damiana Janikowskiego przed KSW 74

“Słyszę o Janikowskim od dłuższego czasu. Wiem, że zdobył medal na igrzyskach. To wielkie osiągnięcie. W MMA ma dobre wygrane, m. in. nad moim byłym, klubowym kolegą, Yannickiem Bahatim. Chcę mieć zwycięstwo nad medalistą olimpijskim w swoim rekordzie.

Cieszę się z tego wyzwania, które postawiło przede mną KSW. Jestem tutaj po to, aby zdominować całą kategorię wagową.

Każdego dnia staram się rozwijać moje umiejętności w boksie i jiu-jitsu. W boksie sparuję z najlepszymi pięściarzami, mistrzami świata. Trenowałem między innymi z Anthonym Joshuą. Jestem zawsze gotowy do walki na pełnym dystansie, ale mój styl i instynkt drapieżnika zwykle pozwalają mi kończyć boje przed czasem.”

A Wy jak typujecie walkę Janikowski vs Breese na KSW 74?

Zobacz także:

Alan Kwieciński odpowiada na słowa ”Matrixa”: Śmieszny jesteś ku**a hipokryto! Widzieliście?

Alan Kwieciński postanowił zareagować na insta stories. Mowa o ostatnich słowach uznanego uderzacza w naszym kraju – Michała ”Matrixa” Królika. Kickboxer w mocnych słowach wypowiedział się o ”Alaniku”.

Krzysztof Stanowski prześmiewczo komentuje wideo “Dzień z Ferrarim”. Amadeusz odpowiada! Co wy na to?

Krzysztof Stanowski zareagował na hitowy filmik High League “Dzień z Amadeuszem Ferrarim”, który ukazuje przysłowiowy “dzień z celebrytą”. Zawodnik szybko odpowiedział na wpis dziennikarza.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis